В Італії зникла молода українка Вікторія Вовкотруб: поліція підозрює, що її вбив співмешканець, а тіло заховав (ФОТО)

В Італії зникла молода українка Вікторія Вовкотруб: поліція підозрює, що її вбив співмешканець, а тіло заховав.

Вікторія Вовкотруб, 42 роки, пропала 5 листопада. У поліцію звернулася подруга жінки, яка не могла зв’язатися з нею протягом кількох днів. Поліцейські затримали партнера українки, 60-річного громадянина Сербії, йому пред’явлені звинувачення у вбивстві.

Карабінери Брешії заарештували Кадруса Беризо, 60-річного чоловіка сербського походження, за звинуваченням у вбивстві громадянки України Вікторії Вовкотруб і знищення її тіла. Жінка родом з Умані, 42 роки, пропала безвісти кілька днів тому. Про це повідомляє газета Брешії.

Вікторія, яка прожила кілька років в Італії, жила в Брешії, де працювала спочатку офіціанткою, а потім доглядальницею. З підозрюваним у українки були близькі стосунки в минулому, хоча неясно, чи були вони все ще разом на момент зникнення жінки. Вікторія пропала 5 листопада. У поліцію звернулася подруга жінки, яка не могла зв’язатися з нею протягом кількох днів.

Як повідомляє Il Giornale di Brescia, карабінери, що попрямували до квартири серба для обшуку, знайшли у нього кілька мішків для сміття, всередині яких було виявлено одяг, залитий кров’ю. Наразі знахідку аналізують співробітники кримінальної поліції. Чоловік відкидає всі звинувачення.

Бреша: вбивство Вікторія Вовкотруб, арештований екс-чоловік Кадрус Беріса.
60-річний Кадрус Беріса заарештований: його звинувачують у вбивстві Вікторії Вовкторуб. Його затримали коли він намагався позбутися заплямленого кров’ю одягу.

Звинувачення дуже важке, але доказів є багато: 60-річний Кадрус Беріша, сербської національності, був заарештований карабінерами за вбивство. На думку слідчих, саме він вбив і заховав труп Вікторії Вовкотруб, молодої 42-річної українки, про яку вже кілька днів не чули.

Як повідомляється, Беріса зупинили військові, коли він намагався позбутися деяких однозначних доказів: одяг, забруднений кров’ю, та інші передбачувані докази, які він заховав у мішках для сміття.

Читайте також  У Калуші продовжують вирубувати ліс. Не мовчіть

Вбив колишній коханець: гіпотези слідчих

Досі немає сліду від 42-річної українки. Відомо лише, що Вікторія працювала і жила в Брешії. Вже кілька років вона перебуває в Італії: у місті вона була одночасно доглядальницею і офіціанткою. Вони мали стосунки і жили разом у Першотравневому районі, проте не зрозуміло, які стосунки були сьогодні.

Триває розслідування: «Вовкотруб» зникла з 5 листопада. Екс-чоловік Кадрус Беріса бачив її останнім.

Зараз поліція шукає тіло: розслідування зосереджено, зокрема, на секторі Мілана.

Також, про це повідомила Світлана Кіпещук у мережі Фейсбук (спільнота Українські Баданте Брешія(Badante di Ucraina a Brescia)) А саме:
ДОРОГІ ДРУЗІ!ВБИТА ЖОРСТОКО ЩЕ ОДНА КРАСИВА ЖІНКА,МАТИ ДВОХ ДІТЕЙ… НЕМАЄ СЛІВ, ЩОБ ЦЕ ОПИСАТИ… МОЇ ЩИРІ СПІВЧУТТЯ МАМІ, ДІТОЧКАМ, ЯКІ ВТРАТИЛИ МАТІР, ДРУЗЯМ І ПОДРУГАМ…. ВСІМ ЯКІ ЇЇ ЗНАЛИ І ЗАПАМ’ЯТАЛИ ТАКОЮ КРАСИВОЮ І ДОБРОЮ ЛЮДИНОЮ… ВІЧНА ТОБІ ПАМ’ЯТЬ ДИТИНО! ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ ДЕ ПРАВЕДНІ СПОЧИВАЮТЬ…

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...