Важливий тренінг для молоді пройшов на Прикарпатті.

Навчаємося рятувати життя в Калуші.У минулу суботу, молодь Калуша мала унікальну можливість відчути себе більш впевнено в наданні домедичної допомоги завдяки тренінгу, що відбувся в просторі ГО “Чисті серця Калуш”. Це захід, організований з метою популяризації та підвищення обізнаності щодо першої допомоги, став важливим кроком у підготовці молоді до надзвичайних ситуацій.

Один із ключових моментів тренінгу — це практичні вправи з домедичної допомоги, які відбулися під керівництвом досвідченої сертифікованої тренерки Оксани Гук. Пані Оксана має багаторічний досвід у тактичній медичній та домедичній допомозі, тому її знання та практичний досвід стали надійними основами для учасників тренінгу.

Учасники не лише отримали теоретичні знання про надання домедичної допомоги, а й практично опанували навички надання першої допомоги у невідкладних ситуаціях. Вони навчилися розпізнавати основні стани, що загрожують життю, та ефективно реагувати на них.

Особливу увагу було приділено протоколу “MARCH”, який є важливим інструментом у наданні медичної допомоги в екстремальних умовах. Цей протокол надає систематичний підхід до лікування поранених та допомагає максимально ефективно врятувати життя в найскладніших обставинах.

Захід також став чудовою можливістю для учасників не лише вивчити нові навички, але й взаємодіяти та обмінюватися досвідом з однолітками. Обмін думками та враженнями сприяв поглибленню знань та створив атмосферу співпраці та підтримки серед учасників.

Організатори тренінгу виражають вдячність усім учасникам за активну участь та зацікавленість у підвищенні своєї компетентності у сфері домедичної допомоги. Подібні заходи мають важливе значення для нашого міста, адже вони формують культуру безпеки та готовності до надзвичайних ситуацій серед населення.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до подібних тренінгів у майбутньому та стати активними учасниками в розвитку безпечної та відповідальної спільноти!

Читайте також  В Івано-Франківську проходить форум з питань безпекової політики

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА: