У Росії припиняють продаж путівок до Туреччини

Туреччина протягом 13 років є основним напрямком поїздок для росіян.

1717569

Великий російський туроператор Наталі Турс повідомив у вівторок, 24 листопада, про призупинення продажу турів до Туреччини, пославшись на нестабільність політичної ситуації і необхідність гарантувати безпеку громадянам РФ.

“Наталі Турс оголошує про припинення з 24 листопада 2015 року надання туристичних послуг за напрямком Туреччина на території Росії, а також – в Україні, Казахстані і Білорусі, де знаходяться офіційні представництва туроператора”, – йдеться в повідомленні на сайті компанії.

“Сьогодні у зв’язку з нестабільною політичною ситуацією і відповідно до заходів, що вживаються державою для забезпечення безпеки громадян Росії, керівництво Наталі Турс приймає рішення про призупинення продажів турів до Туреччини починаючи з 24 листопада 2015 року”, – зазначено в повідомленні туроператора. При цьому не уточнюється, на який термін призупинено продаж турів до Туреччини.

Ростуризм на тлі заяв МЗС з рекомендацією громадянам РФ не відвідувати Туреччину вже у вівторок, 24 листопада, буде рекомендувати туроператорам припинити продаж путівок в цю країну, повідомляє РІА Новости з посиланням на главу відомства Олега Сафонова.

“Ростуризм після заяви МЗС РФ буде реагувати негайно. Ми вже сьогодні будемо настійно рекомендувати припинити реалізацію турпакетів в Туреччину як безпосередньо, так і через треті країни”, – сказав Сафонов.

Він додав, що зараз Ростуризм робить запити до туроператорів на предмет того, скільки туристів зараз відпочиває в Туреччині.

“Найближчим часом ми опублікуємо цю інформацію. Зараз там росіян небагато, навіть з урахуванням тих, хто відпочивають в Туреччині замість Єгипту. Але хай там скільки буде наших співвітчизників, головне – забезпечити їхню безпеку. Потім будемо аналізувати, яких збитків зазнає турбізнес в Росії і Туреччини”, – сказав Сафонов.

Читайте також  В Україні відпустку за свій рахунок можуть збільшити до 30 днів

У Туреччині зараз можуть перебувати до 10 тис. російських туристів, повідомляєІнтерфакс з посиланням на прес-секретаря Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюрина.

“Навіть у найбільших туроператорів там знаходяться не більше 2-3 тис. туристів. Зараз для Туреччини не сезон. Основна маса росіян, які обрали цю країну замість Єгипту, вже виїхали звідти. Максимум там можуть перебувати до 10 тис. людей”, – зазначила вона.

Раніше Тюрина повідомила про те, що Туреччина протягом 13 років є основним напрямком поїздок для росіян. У 2014 році там побували 3,3 млн туристів з Росії, у І півріччі 2015 року – 1,03 млн росіян, що на 26% менше, ніж роком раніше.

“Багато туроператорів після закриття Єгипту запропонували своїм клієнтам Туреччину як альтернативу. Тепер не зрозуміло, що пропонувати натомість, тому що інші напрямки знаходяться далі і коштують дорожче”, – додала вона.

Нагадаємо про те, що у вівторок, 24 листопада, недалеко від кордону Сирії та Туреччинитурецькі F-16 збили російський бомбардувальник Су-24, який, за заявою Анкари, порушив повітряний простір Туреччини. У Міноборони РФ стверджують, що літак не порушував повітряного простору Туреччини і знаходився тільки над територією Сирії.

Президент РФ Володимир Путін назвав це “ударом у спину” з боку посібників терористів. Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що зростаюча загроза тероризму виходить з Туреччини не менше, аніж з Єгипту, тому росіянам не рекомендується відвідувати Туреччину найближчим часом.

На початку листопада Росія припинила авіасполучення з Єгиптом після того, як глава ФСБ Олександр Бортніков підтвердив, що катастрофа літака А-321 компанії “Когалимавіа” в повітряному просторі країни була спричинена терактом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:
Загрузка...


загрузка...