В Івано-Франківську жительці пропонують добровільно віддати земельну ділянку

23 квітня, відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин. Зокрема, під час засідання розглянули питання про ситуацію з погодженням меж земельних ділянок Івано-Франківській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі, які розташовані на вул. Шухевичів, 16а та 21 у м. Івано-Франківську.

Власне, йдеться про те, що біля спортивної школи люди побудували стінку, що вважається захопленням території школи. Підпірна стінка також несе загрозу для учнів, яка нависає над біговими доріжками. Проте мешканка каже, що це не захоплення території, а просто підпірна стінка. Після будівництва будинку почав їхати грунт і мешканці змушені були зробити підпірки.

Відтак, прозвучала думка або про зніс стінки, або обмін земельної ділянки. Громадянка Томин, яка є мешканкою будинку, пропонує викупити територію, де збудована стінка.

У той же час, є три випадки незаконного захоплення території спортивної школи, землі, якої належать обласній раді.

Відтак пропонується добровільно повернути захоплені території. Якщо ж ні, то відправити це питання на узгоджувальну комісію до міської ради.

Нагадаємо, 8 грудня відбулася чергова сесія обласної ради в Івано-Франківську. До початку сесії під стінами ОДА відбувся мітинг мешканців міста. Мітингувальники вважають, що рішення про будівництво комплексу з двоярусною парковкою на території діючого стадіону по вул. Шухевичів, прийняте без обговорення з спортивною громадою та мешканцями даного мікрорайону.

 

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.