Франківці з інвалідністю будуть безкоштовно лікуватись у чотирьох санаторіях України

Громадяни з інвалідністю мають право на безкоштовні путівки до санаторно-курортних закладів. Про це інформує Департамент соціальної політики Івано-Франківської міської ради.

Так, громадяни з інвалідністю мають право на безкоштовні путівки, тобто за рахунок коштів державного бюджету до чотирьох санаторіїв, а саме:

м. Трускавець, санаторій «Батьківщина»,

м. Миргород, санаторій «Слава»

м.Київ, санаторій «Перемога»

м.Одеса, санаторій «Салют».

У 2017 році Департаментом путівками забезпечено 115 осіб з інвалідністю. Вже в першому кварталі цього року безкоштовні путівки отримали 36 осіб.

З 2017 року постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 року №110 запроваджено новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування шляхом укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, особою та Департаментом соціальної політики, який дає змогу самостійно вибирати заклад відповідно до профілю.

У 2017 році за вищевказаним механізмом шляхом відшкодування санаторно-курортним закладам вартості путівки забезпечено 31 людину на суму близько 152 тис. грн.

Для того, щоб отримати можливість пройти лікування у санаторних закладах, потрібно зареєструватись у черзі в Департаменті за адресою вул. М.Грушевського, 29, каб №9. З собою потрібно мати довідку (форма 070), яка видається у поліклініці за місцем проживання та стандартний набір документів.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...