“Київстар” приголомшив новими цінами, українці в шоці

Вже через лічені дні більшості українців доведеться розщедритися на нові тарифні плани від мобільного оператора «Київстар». Як стало відомо, компанія скасовує з 1 травня 2018 року деякі тарифні пакети для своїх контрактних абонентів.

Про оператор повідомив в адресній клієнтській розсилці в ультимативній формі: «Ваш тариф припиняє свою дію і буде безкоштовно змінений на «Безлім Gold». за 650 грн/місяць», – зазначено в одному з таких повідомлень для абонента плану «Все за 500».

У колл-центрі компанії заявили, що скасовується кілька пакетів, не тільки «Все за 500»: мобільники не працюватимуть з дорогою пропозицією за 800 грн., а також з найдешевшою за 40 грн. «Класичний» – замість нього запропонують тарифний план за 50 грн.

«У старому мінімальному пакеті було 40 гривень абонентської плати і по 11 копійок за кожну хвилину розмов з 20 Мбайт безкоштовного інтернету. Все інше платне. У цьому вже немає сенсу. Зараз можна за 50 грн отримати тариф з безлімітними розмовами з іншими абонентами Київстар та іншими пропозиціями», – пояснюють в компанії.

Також за словами співробітників “Київстару”, після відключень старих тарифних планів, у компанії залишиться всього близько десятка тарифних пакетів для контрактних абонентів.
Примітно, що оператор не вказує в релізі нові ціни по всій лінійці пропозиції. А повідомляє лише мінімальні розцінки, які для контрактних абонентів стартують з 95 грн в місяць, для корпоративних – з 120 грн.

Нововведення компанії викликали бурю невдоволення у своїх клієнтів, якими ті поділилися в соцмережах.

Крім того українські мобільні оператори тепер спілкуються зі своїми клієнтами через номери своїх конкурентів. Компанія “Київстар” вибрала досить дивний спосіб комунікації зі своїми абонентами. Один з лідерів стільникового зв’язку в Україні дзвонить клієнтам з номерів іншого оператора.

Читайте також  Франківська ялинка засяє 3D ілюмінацією

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...