Тариф на газ з 1 травня: українцям розповіли, скільки коштуватиме куб

Важлива інформація про тарифи на газ
В Україні тариф на газ із травня ймовірно не зміниться. Кубометр буде коштувати 7,96 грн у найпопулярнішого постачальника: “Нафтогазу”. Про це, як повідомляє ” Стіна “, йдеться в матеріалі obozrevatel.

Чинний тариф діє до 30 квітня 2024 року. Законодавство забороняє піднімати ціни на газ під час дії воєнного стану та протягом шести місяців після цього.

В уряді кажуть: зараз немає навіть планів підвищувати тарифи на блакитне паливо. І хоча, навіть за умов чинних законодавчих обмежень, тарифи могли б підняти окремим рішенням, цього не робитимуть.

98% українців є клієнтами Газопостачальної компанії “Нафтогаз України” та купують природний газ за гарантованою ціною 7,96 гривні за кубометр. Найменше можуть платити ті, хто вчасно розраховується за комуналку. Як повідомляють у “Нафтогазі”, розмір можливої ​​знижки становить 1%. Щоб її отримати, потрібно за допомогою онлайн-сервісу заплатити газ до 15 числа. Тобто, якщо до 15 березня заплатити за газ, який ви використали у лютому, то у платіжці у квітні (за березень) буде знижка у розмірі 1%.

Що цікаво, ситуація з газом в Україні навіть покращала. Чи не вперше в історії блакитного палива власного видобутку вистачило, щоби повністю забезпечити власні потреби. Головна причина: скорочення кількості споживачів (через окупацію, велику кількість біженців, знищення промислових підприємств).

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.