Найгірша зима в історії? Українців попередили, буде не так як минулого року — РФ готує страшне!

Найгірша зима в історії? Українців попередили, буде не так як минулого року — РФ готує страшне!

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що на Україну чекає найважча зима в історії. Однак, за словами військово-політичного оглядача групи «Інформаційний спротив» Олександра Коваленка, усе буде не так, як минулого року.

В інтерв’ю українському виданню він розповів, що росіяни ретельно готуються до енергетичного терору і накопичують боєкомплект. Однак наша енергосистема адаптувалася.

“Це буде не так, як минулого року. Ми змогли зробити багато чого вже станом на січень 2023-го. Одеса та Одеська область найбільше потерпали від енерготерору. І там були випадки, коли зв’язку не було мобільного взагалі, не лише світла. Неможливо було знайти локацію, де воно може зловити. Фактично десь в січні ми побачили, що коли почало з’являтися світло, і наносилися навіть ракетні удари, то світло зникало не на два-три дні чи тиждень, а на дві-три години. І вже це говорило про те, що наша енергетична система адаптувалася. Щось ми вже зробили. В лютому взагалі було явище, що постійно світло було. Тільки понакупляли павербанки, екофлоу і все таке інше і на тобі”, — розповів Олександр Коваленко.

За його словами, минула зима зробила українців найбільш енерго незалежними в світі. Тому що так, як ми підготовлені до настільки екстремальних умов, не підготовлена жодна нація в світі.

“І це добре. Це, мабуть, залишиться в нас на рівні підсвідомості. Коли наші майбутні покоління будуть будувати нові будинки, вони будуть завжди думати: треба щось для енергозабезпечення, щоб було своє власне. Батареї сонячні або ще щось, щоб я був забезпечений. Бо хто знає, що може бути. У нас такий сусід, з яким у нас ніколи не буде спокою”, — розповів Олександр Коваленко.

Читайте також  Прикарпатців закликають приносити гостинці для Центру реабілітації диких тварин

Цього року загроза також є, але, за словами Олександра Коваленка, її не варто настільки перебільшувати — що це буде найгірша зима в історії цієї війни. Він так не вважає.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.