“Війна добігає кінця“: астрологиня назвала поворотний момент у боротьбі з російськими окупантами

З’явився новий астрологічний прогноз щодо завершення війни в Україні. Згідно з ним, боротьба з російськими окупантами добігає кінця.

“Війна добігає кінця“: астрологиня назвала поворотний момент у боротьбі з російськими окупантами – today.ua
Прогноз астрологині
Астрологиня Стелла заявила, що Україна незабаром може завершити протистояння з рашистами. Найближчим часом очікується поворотний момент у війні, який змінить її перебіг. Йдеться про ситуацію на лівому березі Херсонської області.

“Там пастка. Росіян на Херсонщині принесуть в жертву. У них немає жодних успіхів, просування вперед. Їхня доля повисла у невизначеності. Їхні генерали не справляються із завданням”, – зазначила провидиця.

За словами дослідниці зірок, у окупантів у регіоні “ступор та втрата контролю”. Їм поставили завдання, яке не вдається виконати. Загарбники не бачать перспективи і єдине бажання – вижити у м’ясорубці, де вони опинилися. Їм залишається лише ганебна втеча.

Стелла підкреслила, що ВСУ має просування в Херсонській області, але всі кроки даються важко. Територія замінована.

Астрологиня запевнила, що очікуються серйозні зміни вже до кінця листопада. Лівий берег поступово повертатимуть з серйозними втратами. За прогнозом нам не варто боятися зимового періоду.

“Зима нас не розчавить. Не розчавить блекаутами, обстрілами, попаданнями. Вони не захоплять нову територію, а ми спостерігатимемо за хорошими новинами. У світі відбуватиметься щось таке, що ми розумітимемо, що війна добігає кінця. Зима не буде для нас чимось жахливим”, – вказала Стелла.

Екстрасенс Марія Тиха заявила, що заморозки бойових дій, якої побоюються військові та цивільні, не буде. Вона спрогнозувала зміну стратегії у веденні бойових дій та деокупацію. На думку ясновидиці, спочатку буде звільнено Херсонську область, а потім Крим.

Читайте також  Oдpaзy пícля օбcтpíлy pօcíєю Авдіївки мícцeвí житeлí “pyбaнyли” тaкe, щօ виникaє BEЛИKE питaння зapaди чօгօ нaшí xлօпцí вօюють?… (BIДEO)

Марія також зазначила, що ми невдовзі почуємо про нові удари ЗСУ по кораблям рашистів. Однак вона поки не бачить смерті їхнього лідера Володимира Путіна.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.