Мобілізація в Україні: у ЗСУ розповіли, де служитимуть громадяни з хронічними захворюваннями

В Україні набули чинності зміни до переліку хвороб, які дають право на відстрочку від мобілізації. Представник Командування Медичних сил ЗСУ підполковник медичної служби Дмитро Мірошниченко роз’яснив, де служитимуть особи із хронічними хворобами, які до недавніх часів вважалися обмежено придатними.

Мобілізація в Україні: у ЗСУ розповіли, де служитимуть громадяни з хронічними захворюваннями – today.ua
У ВСУ зазначили, що люди з певними захворюваннями і раніше служили у ЗСУ на посадах у підрозділах забезпечення та у навчальних центрах. Деякі з них мають певні діагнози, які не дозволяють їм йти воювати на передову, але почуваються нормально і можуть виконувати всі завдання на службі в тилу без обмежень.

За словами Мірошниченка, з 2014 року в армії багато військових, які мають колосальний бойовий досвід, але також із проблемами зі здоров’ям. Таких осіб намагаються зберегти, щоб вони передавали унікальний досвід молодим воїнам.

Відповідно до нових змін встановлюється індивідуальний підхід до придатності військовозобов’язаних до служби. Це дозволяє розглядати кожного призовника окремо з урахуванням стану здоров’я.

У ЗСУ є різні види військ, сил, військово-облікові спеціальності, з різними завданнями та рівнем навантаження. Кожному призовнику знайдеться застосування.

Військовослужбовці, які страждають на певні захворювання, не можуть проходити службу в підрозділах спецпризначення ДШВ, морської піхоти, СЗГ, але вони можуть виконувати завдання у складі підрозділу забезпечення.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.