Українцям відчутно підвищать тарифи на воду

Попри воєнний стан уже на початку червня в Україні можуть зрости тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення – у середньому по ліцензіатам НКРЕКП рівень зростання становитиме близько 30%.

Про це йдеться у відповіді Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на офіційний запит видання “Апостроф”.

“У поточному році (орієнтовно з 01 червня) НКРЕКП планує привести тарифи ліцензіатів НКРЕКП на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення до економічно обґрунтованого рівня, що є не лише вимогою законодавства, але і нагальною необхідністю з економічної та технічної точки зору”, – йдеться у повідомленні.

Прогнозовано, що збільшення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення вплине на кінцеву плату споживачів. При цьому, розмір тарифів водоканалів залежить від особливостей надання послуг та обсягів споживання, кількості споживачів, які користуються послугами по одному договору (абонентському рахунку). Таким чином, від зростання тарифів на водопостачання та водовідведення до кінцевих споживачів будуть залежати окремі водоканали, оскільки їх тарифи різні в залежності від умов надання послуг.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.