ЗСУ вийшли з Лисичанська – Генштаб

У неділю, 3 липня, окупаційні війська РФ захопили місто Лисичанськ Луганської області. Після важких боїв Сили оборони України були змушені відійти з позицій і рубежів. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

За словами українських військових, в умовах кратної переваги противника в артилерії, авіації, реактивних системах залпового вогню, боєприпасах та особовому складі продовження оборони міста призвело б до фатальних наслідків. Для збереження життя українських захисників було ухвалено рішення про звільнення.

“Ми продовжуємо боротьбу. На жаль, для успіху недостатньо сталевої волі та патріотизму, потрібні матеріально-технічні ресурси. Захисники Луганщини та інших регіонів нашої країни героїчно виконують свої цивільні та військові обов’язки. Ми повернемося та обов’язково переможемо!”, – йдеться у повідомленні.

Відхід українських військових із Лисичанська прокоментував президент Володимир Зеленський. Він зазначив, що військове командування робить це для збереження життів бійців ЗСУ.

“Стіни ми відбудуємо, землі відвоюємо, а людей треба берегти найбільше. І якщо командування нашої армії забирає людей з певних точок фронту, де ворог має найбільшу вогневу перевагу, зокрема це стосується і Лисичанська, це означає, що ми повернемося завдяки нашій тактиці, завдяки нарощуванню поставок сучасної зброї”, – наголосив він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.