Українця Ломаченка неформально назвали найкращим боксером світу незалежно від вагової категорії

Українського боксера-професіонала Василя Ломаченко називають найкращим боксером незалежно від вагової категорії провідні тренери, боксери та оглядачі боксу у США.

Приводом стала переконлива перемога Ломаченка в останньому двобої з раніше непереможеним ямайським боксером Ніколасом Волтерсом. Останній відмовився від продовження бою після 7-го раунду на тлі повної переваги Ломаченка.

329e97e9-65b0-4898-b222-86ec4c228526_w987_r1_s

Неформальний титул «найкращого незалежно від вагової категорії» покликаний порівняти майстерність боксерів різних вагових категорій, які за визначенням не можуть змагатись один з одним на рингу.

«Мені здається, що Ломаченко зараз на вищому рівні, ніж решта боксерів. І хоча його послужний список про це ще не свідчить, я підозрюю, що він вже є найкращим боксером незалежно від вагової категорії», – заявив після бою Ломаченка із Волтерсом відомий американський телевізійний ведучий та коментатор боксу на каналі НВО Макс Келлерман.

Першим (із застереженням) у неформальному рейтингу найкращих і легендарний боксер Рой Джонс, який останнім часом більше відомий своїм російським громадянством.

«Першим номером з приміткою «а» є американець Андре Ворд (боксер напівважкої ваги, у якій також виступає українець Олександр Гвоздик – ред.), а першим з приміткою «б» – Василь Ломаченко. Першим з приміткою «в» – росіянин Сергій Ковальов (програв Ворду у суперечливому двобої – ред.). Ломаченко ще просто не мав нагоди зустрітись у ринзі із такою ж кількістю якісних опонентів, як Ворд», – заявив Рой Джонс відомому американському спортивному журналісту Елі Секбагу.

«Вважаю Ломаченка найкращим незалежно від вагової категорії. З точки зору технічної майстерності кращих за нього немає. Він справжня величина з точки зору майстерності», – зазначив відомий американський тренер Роберт Гарсіа.

Промоутер Василя Ломаченка Боб Арум вже поспішив назвати українця кращим за Флойда Мейвезера, найбагатшого боксера світу, який нещодавно завершив виступи на професійному ринзі, не зазнавши протягом кар’єри жодної поразки.

Читайте також  Били, поки подавав ознаки життя: у Польщі п'ятеро чоловіків жорстоко побили студента, бо він з України (фото)

«З часу найкращих років молодого Мухаммеда Алі не було нікого подібного Ломаченку, включно з Мейвезером, який є великим, надзвичайним технічним боксером. Ніхто не мав такого поєднання технічної досконалості та балансу, яке має Ломаченко», – цитує Арума видання Boxingscene.com.

«Білі хлопці не вміють стрибати. Білі вміють боксувати», – написав у Twitter про Ломаченка популярний боксер-професіонал із США Серхіо Мора.
«Просто зараз я готовий поставити Ломаченка у трійку найкращих незалежно від вагової категорії. Він надзвичайно талановитий. Незабаром він може стати найкращим», – зауважує популярний ірландський боксер-професіонал Майкл Конлан.

У майбутньому суперником Ломаченка може стати найвідоміший активний боксер сучасності філіппінець Менні Пак’яо, який багато років поспіль утримував звання найкращого незалежно від вагової категорії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.