Акушер зі стажем розповів, як визначити стать майбутньої дитини без обстеження

Виявляється, деякi мiфи, котрi стосуються процесу виношування дитини, можуть мати наукове пояснення. Про це заявив вчений з медичного вiддiлення Техаського унiверситету в Галвестонi (США) Джордж Сааде. Згiдно його дослiдженням, наприклад, стать дитини можна визначити вiдповiдно ваги жiнки. Якщо до вагiтностi вона важила менше 54 кiлограмiв, зазвичай народжуються дiвчатка.

Про таке в міжнародний день акушера “Доброму лікарю” розповів Вiталiй Римаренко, лiкар акушер-гiнеколог, завiдувач жiночою консультацiєю:

— Є чимало мiфiв, котрi стосуються перiоду вагiтностi. Найбiльш поширеним є визначення статi дитини за формою живота майбутньої матерi. Кажуть, якщо вiн схожий ма футбольний м”яч, тобто, має круглу форму, тодi народиться хлопчик. А у розширеному з боків животi зазвичай розвиваються дiвчатка. Але насправді форма живота в першу чергу залежить вiд глибини тазу жiнки. Тобто, якщо таз є плоским, то живiт обов”язково буде сильно випуклим й нiби стирчати. А при мiсткому тазi живiт матиме круглу форму. Також на форму живота впливає стан м”язiв черевної стiнки, робота гормональної системи, кiлькiсть попереднiх вагiтностей, положення плоду.

Останнiм часом можна почути твердження, що генiальнiсть майбутньої дитини залежить вiд вiку батька. Мовляв, що старшим є чоловiк, то розумнiшими будуть його дiти. Але доцільніше дбати про здоров”я майбутнього малюка, а не будувати  плани стосовно його успiшного майбутнього ще до пологiв. Для цього батьки повиннi стежити за станом свого органiзму ще до вагiтностi.

Що ж стосується вiку чоловiка, який вирішив стати батьком, природа подбала про те, щоб до глибокої старостi кожен з нас мiг зачати здорове потомство. Для цього треба лише провадити здоровий спосiб життя.

— А чи є бiльш переконливi прикмети?

— В народi кажуть: якщо жiнка пiд час вагiтностi потерпає вiд печiї, то дитина матиме при народженнi багато волосся. Певною мiрою ця теза має наукове пiдгрунтя. Адже естрогени регулюють рiст волосся та можуть спричинити такий симптом як печiя.

Читайте також  “Найкраща епідеміологічна ситуація”: одна з країн Європи оголосила про завершення пандемії коронавірусу на своїй території

А ще кажуть: якщо вагiтна весь час хоче їсти, вiдчуваючи надокучливий голод, значить вона носить хлопчика. Мовляв, дiти цiєї статi народжуються iз бiльшою вагою, а отже й бiльше “їдять”. Наукових доказiв цьому немає, але можна пирпустити, що йдеться про реакцію орагнізму жінки на збiльшення кiлькостi
тестостерону, йдеться про чоловiчi гормони.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...