17-річного хлопця, якого дві доби шукали, знайшли мертвим у водоймі

17-річного хлопця, якого дві доби шукали, знайшли мертвим у водоймі.

Кілька днів на Вінниччині розшукували безвісти зниклого Олександра Горбатюка, 2004 року народження, жителя селища міського типу Кирнасівка, якого востаннє бачили 14 жовтня. Пошуки гарних новин не принесли: 15 жовтня ввечері хлопця знайшли без ознак життя.

— Два дні тривала пошукова операція, — говорить начальник ВК ГУНП у Вінницькій області Анна Олійник.— Крім представників особового складу тульчинської поліції, до пошуків Олександра Горбатюка долучилися мешканці села, загалом 80 осіб. Прочісували Кирнасівку і площу навколо. Аж поки вчора ввечері за селом, в ставку біля берега побачили світлу пляму. Виявилося, що то була кофта Олександра, в якій знаходився гаманець з документами. За допомогою рятувальників дістали хлопця з дна водойми мертвим. Тіло відправлено на судово-медичну експертизу. В рамках впровадження статті 115 ККУ (умисне вбивство) встановлюються обставини трагедії.

За висновками судово-медичної експертизи смерть 17-річного Олександра Горбатюка настала внаслідок утоплення.

— Попередньо, на місці трагедії ознак волочіння чи боротьби не виявлено,— коментує Анна Олійник.— Перевіряємо всі можливі версії його загибелі: вбивство, нещасний випадок, самогубство.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...