В Івано-Франківську переповнені COVID-лікарні: пацієнти чекали в “швидких”, доки когось випишуть

В Івано-Франківську критична ситуація із заповненістю ліжок для пацієнтів з коронавірусом. Щодня в місті госпіталізовують 75-90 хворих, а звільняється при цьому лише 25-30 місць, через що COVID-відділення лікарень переповнені.

В Івано-Франківську переповнені COVID-лікарні: пацієнти чекали в 'швидких', доки когось випишуть

Наразі в Івано-Франківську на лікарню для хворих на коронавірус переобладнують найбільшу міську поліклінику №2. Про це в ефірі “Сніданку з 1+1” заявив міський голова Руслан Марцінків.

“І центральна клінічна лікарня, і міська клінічна лікарня, і окреме гінекологічне відділення в пологовому будинку, яке віддали під хворих, заповнені. Наприклад, вчора склалася ситуація, коли пацієнти в “швидкій” мусили чекали, коли когось з лікарні випишуть або переведуть кудись. Досить критична ситуація в місті”, – сказав мер.

Станом на 10 березня у лікарнях міста знаходилися 720 хворих на COVID-19. Марцінків звернувся до уряду та обласної влади з проханням допомогти в облаштуванні додаткових ліжок для пацієнтів з коронавірусом.

Нагадаємо, Івано-Франківська область демонструє ознаки проходження піку захворюваності на коронавірус. Водночас там спостерігається пік завантаженості лікарень пацієнтами з COVID-19.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.