Жінка втратила дар мови, коли лікарі сказали, що у неї будуть близнюки – в кожній із двох маток по дитині

31-річна жінка втратила дар мови, коли лікарі сказали їй, що в кожній з двох маток у неї буде по дитині.

Мама трьох дітей народилася з двома матками і двома шийками матки. Імовірність народження близнюків у двох різних утробах становить 1 з 50 мільйонів випадків, пише газета ЯСНО.

У квітні цього року вона народила хлопчика і дівчинку, які важили по 2,8 кілограма. У жінки на той час була вже трирічна донька.

Ешлі Кало живе у США. Її 33-річний чоловік Майк працює зубним техніком. Він довго не міг повірити у те, що сталося. Сама мати є домогосподаркою і ніде не працює.

«Під час УЗД я розповіла лаборантці про те, що у мене подвійна матка, просто щоб попередити її, якщо вона побачить порожню матку. Потім вона сказала, що у мене будуть близнюки, і що в кожній утробі вона бачить по дитині, – зізналася жінка. – Ми з чоловіком були в шоці, він не вірив своїм очам. Ніколи не думала, що зі мною може таке трапитись!».

Ешлі додала: її лікар повідомив, що за 30 років його медичної практики випадок з нею у нього є просто унікальним.

Про те, що в неї дві матки жінка дізналася ще у 18 років після проходження УЗД через ниркову інфекцію.

Зі її словами, у мами її батька було таке ж захворювання, якщо це можна так назвати.

«Я хвилювався, що це може вплинути на шанси завести дітей, але, на щастя, у мене не було жодних проблем. Спочатку народилася дочка Кессіді, а потім ми вирішили, що хочемо мати двох дітей, тому знову почали спроби. І тепер у нас троє. Це був прекрасний сюрприз, ми дуже щасливі, розповідає Ейшлі. – Спочатку я не була впевненою, чи були діти близнюками, бо зазвичай у близнюків одна матка. Але це означає, що в них більше місця і, сподіваюся, у моїх сина та доньки умови були більш зручними!»

Читайте також  Вирішила по молодості підзаробити грошей швидесенько, встала біля вокзалу, чекаю

Також жінка запевняє, що знайомі задають їй багато питань про її незвичну фізіологію тіла.

«Вони думають, що у мене подвійні місячні, – усміхається вона. – Але в мене все абсолютно нормально. У випадку з близнятами це був випадок, коли два окремих сперматозоїди прикріплялися до двох окремих яйцеклітин, по одному в кожній матці. Приємно думати про це, це дійсно вражаюче».

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...