27 років тому жінка уси новила хлопчика. Те, як прийомний син відплатив за це добро, здивувало всю країну.

Ця історія могла б не статися, якби одного разу одна людина з великим серцем не допомогла іншому. Відомо, що добро має властивість повертатися відправнику, і сьогодні ви переконаєтеся в цьому ще раз.

Оформляючи документи на усиновлення, Інгеборга Макінтош і уявити не могла, як для неї обернеться цей благородний вчинок!

Через 27 років, проявлені нею самовідданість і безмежна любов до ближнього, в буквальному сенсі, врятували Інгеборзі життя.

Інгеборга Макінтош вибрала собі незвичайну і дуже складну професію. Вона опікун дітей, від яких відмовилися батьки. Більше 120 тисяч покинутих дітей знайшли тепло, увагу і турботу в будинку у своєї прийомної мами.

І хоча до кожної дитини Інгеборга ставилася з безмежним трепетом і любов’ю, цей малюк просто підкорив її серце.

У притулку для дітей, від яких відмовилися батьки, Інгеборга зустріла 4-річного малюка і відразу зрозуміла, що це її хлопчик. Однак усиновити маленького Джордана відразу не вийшло.

Незважаючи на доброзичливе ставлення органів опіки, Макінтош не дозволили забрати дитину собі.

Як виявилося, біологічна мати хлопчика поставила умову — усиновити Джордана могли тільки афро-американці або змішана сім’я. Близько чотирьох років хлопчикові шукали підходящу сім’ю по всій країні.

У підсумку, після безрезультатних пошуків, Джордан все-таки став офіційним сином Інгеборги Макінтош.

20 років по тому — біда прийшла раптово…

Щасливе життя йшло своїм ходом. Хлопчик став дорослим, самостійним чоловіком. Однак, він завжди пам’ятав ту, яка замінила йому матір і повернула віру в людей.

Джордан був безмежно вдячний Макінтош за своє дитинство — за ту турботу і любов, що вона йому подарувала. А кілька місяців тому йому випала нагода віддячити своїй мамі.

Читайте також  Вирішила по молодості підзаробити грошей швидесенько, встала біля вокзалу, чекаю

У Інгеборги виявили полікістоз нирок, і була потрібна термінова операція з пересадки. Не варто говорити, що черга на донорські органи була величезна. Люди чекають роками, і нерідко так і не дочекаються рятівної операції.

Розуміючи це, Макінтош налаштовувала себе на те, що її життя, яке вона без краплі жалю витратила на допомогу іншим, добігає кінця. Але тут в справу втрутився її улюблений хлопчик…

Як тільки Джордан дізнався про хворобу своєї мами, він тут же здав всі необхідні аналізи, щоб перевіритися на сумісність. Виявилося, що його нирка повністю підходить для пересадки. Без тіні сумніву, хлопець віддав частину себе своїй названій, але самій рідній мамі.

На щастя, операція пройшла успішно, і тепер Інгеборга продовжує жити на радість усім своїм прийомним дітям, і звичайно, Джордану.

Вона усиновила 120.000 дітей, але врятував її тільки один…

Чудовий і абсолютно символічний нюанс: операцію зробили напередодні свята Дня матері. І неважливо при цьому, рідна мама або прийомна. Дуже просто і щиро описують те, що трапилося слова самого Джордана:

«Це найменше, що я міг зробити. Вона врятувала мене, я повинен був врятувати її».

Подібне ставлення нечасто зустрінеш навіть серед рідних по крові людей. Можливо, це хороший привід задуматися над тим, як наші вчинки здатні змінити життя на краще.

Безкорисливість і увага, турбота і любов — це ті безцінні монети, які не варто берегти і тримати при собі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.