Правоохоронці знайшли власників підпільного виробництва ліків на Прикарпатті.

На Прикарпатті виявили підпільний цех з виробництва фальсифікованих ліків. Вилучили величезна кількість фальшивих медикаментів. Серед препаратів найбільш ходові. Хто стоїть за виробництвом і як довго ділки труїли людей – дивіться в нашому сюжеті.Сотні коробок і бочок з таблетками, капсулами, пакувальні матеріали, голограмні наклейки найвідоміших фармацевтичних торгових марок. Фальсифікат з підпільних цехів правоохоронці вилучають вже кілька годин поспіль.

pm99image008

Це препарати різного роду як серцево-судинні так від шлунково-кишкового тракту від тиску, дорогі препарати. Тут є препарати які тисячі упаковок препаратів які в аптеці коштують 50-60 гривень. Це вже дуже великі суми”, – сказав Роман Чекмарьов, начальник управління кримінальної поліції в Івано-Франківській області.

Всі ці підроблені ліки виготовляли і фасували в занедбаних фермах колишнього колгоспу в селі Гончарів. Працювали не місцеві. Людей завозили з інших областей. Хто керував усім цим поки невідомо. Коли нагрянули правоохоронці – їх зустрів лише одна людина.

“Тут був тільки один сторож який зараз тут є. Встановлено особи які тут перед ним працював, хто з ним працював.”, – сказав Роман Чекмарьов.

Місцеві жителі до цих пір не можуть повірити, що тут могли виробляти підроблені ліки. Думали, – це просто свиноферма. Її власник постійно допомагав селу грошима.

У селищній раді розповідають, приміщення старого колгоспу орендували під ферму ще сім років тому. Нікого з місцевих туди не пускали. Орендаря селищний голова ніколи не бачив. Але за документами – це жінка з Калуського району.

“Зареєстровано майно на конкретну особу від його імені працювали люди з генеральні довіреності. Вони самі я так зрозумів проживали в Одесі Власник є копія документів де Кольський район якесь село жінка Перегінець Марія Мехайлівна”, – сказав Віктор Хомут,голова селищної ради Обертина.

Скільки і в які аптечні мережі поставляли підроблені ліки – це тепер з’ясовує держслужба з лікарських засобів.

“Є таке припущення як я чула що це був вахтовим методом співробітники заїжджали не з нашої області. Можна припустити що цей товар йшов за межі області.“, – сказала Надія Шпур, начальник держслужби по контролю за якістю лікарських засобів в Івано-Франківській області.

Зараз всі вилучені препарати – на складі. Місцевих експертів до них не підпустили. Чи не довірили їм і відбір зразків для аналізу.

“Працівниками слідчого управління будуть вилучені зразки цих препаратів три тих назв або препаратів я навіть не знаю як це назвати. І будуть направлені до Києва в державну службу, в подальшому уповноважений лабораторія яка буде проводити аналіз”, – сказала Надія Шпур.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...