Про дитячі іграшки франківського виробника розповіли на сайті Єврокомісії

На міжнародній платформі Enterprise Europe Network, що розміщена на сайті Єврокомісії, розповіли про виробника дитячих іграшок з Івано-Франківська.

Компанія “Інтелком” у Івано-Франківську, яка представляє на ринку продукцію власного виробництва під торговою маркою “ТеchnоК”, стає ближчою до міжнародних Партнерів. Адже нещодавно анкету місцевого виробника дитячих іграшок розмістили на міжнародній платформі Enterprise Europe Network, що дасть можливість налагодити ділові зв’язки з новими міжнародними партнерами, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт міста.

“Своїм Партнерам компанія «Інтелком» пропонує широкий асортимент дитячих іграшок з пластику та металу. Це різноманітні набори для сюжетно-рольових ігор: кухні та посуд, супермаркет, інструменти майстра та лікаря. Окремо варто відзначити іграшки для активного дозвілля – автомобілі для прогулянок, гойдалки, санки-льодянки, цікавий спортивний інвентар та пісочні набори на самий вибагливий смак. Для раннього розвитку малюків є іграшки – “сортери”, пірамідки та кубики. Лінійка настільних ігор та мозаїк зацікавить діток від 5-и років та, навіть, дорослих”, – йдеться у дописі.

Всі іграшки ТМ “ТеchnоК” сертифіковані в Україні, країнах Митного та Європейського Союзів. Випробовування для Європи проводяться авторитетною організації TÜV і отримують високу оцінку безпеки.

Довідково. Enterprise Europe Network є проектом Європейського союзу, що розміщений безпосередньо на сайті Єврокомісії та допомагає бізнесу впроваджувати інновації та розвиватися в міжнародному масштабі. Це найбільша у світі мережа підтримки підприємств з міжнародними амбіціями. Працює у більш ніж 60 країнах світу, та об’єднує 3000 експертів з понад 600 організацій-членів. Це організації підтримки інновацій, університети та науково-дослідні інститути, організації регіонального розвитку та торгово-промислові палати. Експертні групи охоплюють усі ключові галузі економіки: від охорони здоров’я до агропропромисловості, від інтелектуальної енергетики до моди та текстилю.

Читайте також  84-річну пенсіонерку з Прикарпаття підозрюють у вбивстві сина

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.