Збірна Бразилії перемогла Німеччину у фіналі Олімпіади-2016 і здобула історичне золото

У фінальному матчі Олімпіади-2016 на стадіоні “Маракана” збірна Бразилії здолала команду Німеччини у серії пенальті (5:4).

332002

Рахунок у матчі відкрив Неймар на 27-й хвилині відмінним виконанням штрафного удару.

Німеччина мала чудову можливість, аби відігратись у першому таймі, але “селесао” врятувала поперечина.

Однак на 59-й хвилині Майєр точно пробив повз голкіпера після класної передачі Толяна і зрівняв рахунок.

Бразилія мала хороші нагоди, аби знов повести в рахунку, проте їй ніяк не вдавалось їх реалізувати.

Гострішими у екстра-таймах були “селесао”, але доля протистояння вирішилась у серії пенальті. У футбольній лотереї більш точними і фартовими були бразильці. Вирішальний 11-метровий реалізував Неймар.

Таким чином збірна Бразилії вперше в своїй історії завоювала золоті медалі Олімпійських ігор.