Тaкoгo нiхтo нaвiть уявити нe мiг: Не тiльки Україна але і весь світ в захваті від рішення Зеленського по Донбасу

На відміну від плану Порошенко дійти на танках до Москви, захопити Кубань і розвалити Росію, Зеленський мислить реалістично і не бреше своєму народу.

Також чітко видно, що план є і він по суті чудовий. Пише аналітичний центр Час.

Зараз Україна показує всьому світу, що наша країна готова йти на компроміси, щоб вирішити конфлікт мирним шляхом. Зеленський показує, що Україна готова йти навіть на умови Росії, яка і по суті і по факту курує псевдореспублікі.

Таким чином українська сторона виманює Росію на публічні міжнародні переговори щодо ситуації в Україні.

Що це дасть?

Публічні переговори по Україні за участю Росії дасть можливість в черговий раз нагадати світові, що Росія є стороною конфлікту і що Росія втручається у внутрішні справи України виступаючи представником частини українців. У міжнародній площині це однозначно фіксується як втручання Росії у внутрішні справи України.

Всім очевидно, що Путін не буде виконувати досягнуті домовленості, оскільки Росії потрібен не мир, а контроль над частиною України. Чим ця частина більше, тим краще.

Також очевидно, що маріонетковий так званий уряд «ЛДНР» також не виконуватимуть домовленості, оскільки вони не є незалежними і не приймають самостійних рішень.

Що це дасть?

У міжнародного співтовариства з’явиться чітке розуміння, що на Донбасі не внутрішній конфлікт, а конфлікт між Україною і Росією. Це можна буде зафіксувати документально!

Те, що на даному етапі Україна готова йти на компроміси це величезний і жирний + для України в плані міжнародних відносин.

Що станеться, якщо Росія і «ЛДНР» не захочуть виконувати домовленості?

З величезною вірогідністю та маленька частина Донбасу, що знаходиться під контролем Росії опиниться в ізоляції, а Росія отримає чергову порцію санкцій за втручання у внутрішні справи України.

Читайте також  "Путін вже готується здати Крим" - припущення від військового експерта

Це дасть можливість українській стороні побудувати військові бази, фортифікаційні споруди, полігони та навчальні бази за принципом НАТО прямо на Донбасі. По суті ці військові бази на вільної частини України стануть величезною проблемою для Росії і фор-постом для України. Це дасть можливість офіційно запрошувати армії країн НАТО на «вчення» і на спільне патрулювання суверенної і незалежної України.

У разі якщо та сторона зробить спробу обстріляти ці бази, або обстріляти територію України, або обстріляти спільні загони армії країн НАТО, це вже буде вважатися як справжня військова агресія Російської Федерації проти України і Європи.

При таких розкладах повна ізоляція Росії від міжнародних банківських операцій, від ринку нафти і газу, від міжнародної торгівлі, відбудеться в лічені тижні.

План Зеленського показати всьому світу, що Україна готова на компроміси заради миру геніальний в даній конфігурації.

Він відкриває величезне поле дій для української сторони.

РЕКЛАМА:

Джерело.