В притулку для тварин у Калуші припинили стерилізацію – немає умов

Притулок для бездомних собак у Калуші існує з 2009 року, а з 2012-го ним опікується комунальне підприємство «Екосервіс». Нині притулок — переповнений.

25636-1u

Торік до  притулку привезли обдертий вагончик, відремонтували його і вже навіть почали оперувати собак. Однак, справа рухається надто повільно, а з похолоданням взагалі загальмувала — ні безпосередньо у вагончику, ані загалом у притулку немає умов для оперативних втручань у холод. Волонтери скаржаться і на ветлікаря, і на директора комунального підприємства, пишуть Вікна.

З кінця серпня і по жовтень ветлікар простерилізувала тільки 10 собак — це дві тваринки на тиждень. І знову її немає, — розповіла голова громадської організації захисту тварин «Захист» Ольга Тарханова. — Куди йдуть гроші? Медикаментів немає, крім перекисю водню та шприців. Ми, волонтери, за власні гроші купуємо ліки. З кінця жовтня стерилізація знову припинена. Притулку потрібен нормальний ветлікар, який би працював тут, а не у кабінеті “Екосервісу”.

Волонтери пішли до директора «Екосервісу» Дмитра Кобилецького. Той повідомив: закупили обладнання для обігріву вагончика. Буде тепло і гаряча вода — відновлять стерилізацію.

Вчора були доставлені дві економні плити обігріву та електробойлер. За два дні ми маємо їх встановити, — переконував Дмитро Кобилецький. — Адже для стерилізації потрібні умови. У холоді її робити не можна. Щосуботи, крім нашого ветлікаря, у притулок буде приїжджати хірург-ветлікар з Івано-Франківська і з 08.00 до 17.00 проводитиме стерилізацію”.
Волонтери із комунальниками не порозумілися. Активісти хотіли побачити документи та вивчити, як витрачаються кошти, виділені із міського бюджету на фінансування притулку. Проте документів не побачили.

Волонтери та активісти цього ж дня інспектували притулок та вагончик для операцій. Переглянули журнал проведення операцій, вивчили запас медикаментів та дали рекомендації. Водночас, визнали: наразі у притулку — антисанітарія і немає умов для стерилізації.

Читайте також  У Калуші хочуть збільшити тариф на водопостачання

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:
Загрузка...


загрузка...