Стало відомо, хто очолить Адміністрацію Володимира Зеленського! Ночікуваний вибір

Команди Петра Порошенка и Володимира Зеленського провели спеціальну зустріч в адміністрації президента, яка була присвячена інавгурації останнього.

Про неї в своєму Telegram-каналі розповіла шеф-редактор видання “Лівий берег” Соня Кошкіна.

Так, за її данними зустріч пройшла 16 травня. Основною причиною зібрання стали питання з організації новообраного президента Володимира Зеленського.

Крім того вона розповіла, що за її данними новим очільником Адміністрації президента стане юрист Андрій Богдан, який нібито вів себе дуже впевнено і вникав у всі питання.

“Він вів себе дуже впевнено, роздавав доручення як господар становища, вникав у всі деталі”, – розповів інсайдер.

При цьому бізнес-партнер і друг Зеленського Сергій Шефір під час зустрічі переважно мовчав. Відомо, що саме Шефіра називали найбільшим претендентом на керівника АП при Зеленському.

У свою чергу представники команди новообраного президента відзначили, що у день інавгурації перед урочистою частиною відбудуться зйомки на вертолітному майданчику Януковича.

“Володимир Олександрович оглядає Дніпровські далі, думає про долю батьківщини і потім мало не пішки йде “під купол”, – розповіла Кошкіна.

Крім того відзначається, що під час урочистої інавгурації Володимирові Зеленському повинні присягнути на вірність керівники різниз родів військ. Це може статися на Софійській площі або в Маріїнському парку.

Також, у команді новообраного президента України Володимира Зеленського розповіли про деякі особливості інавгурації глави держави, яка відбудеться 20 травня.

“Якщо говорити в цілому про процедуру, то це буде Рада, де, згідно з чинним законодавством, новообраний президент буде приймати присягу. Після цього він відправиться в Маріїнський палац, де будуть зустрічі з представниками іноземних делегацій, з світовими лідерами. Після цього він відправиться на своє робоче місце і приступить до виконання своїх функціональних обов’язків в адміністрацію президента”, – сказав радник Зеленського з політичних питань Дмитро Разумков.

Читайте також  Співав і висовував язика: Богдан за спиною у Зеленського здивував безглуздою поведінкою

Він зазначив, що Зеленський почне свою роботу на посаді в адміністрації президента на вулиці Банковій, оскільки в даний час ще немає нової будови, куди б він відправився на роботу. “Але думаю, що це питання з порядку денного не знімається, і ми будемо шукати можливість все-таки створення більш відкритого і більш демократичного офісу для президента”, – зазначив Разумков.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.