Кір дістався Лук’янівського СІЗО: у закладі оголосили карантин

Через численні випадки захворювання на кір у Київському слідчому ізоляторі (Лук’янівське СІЗО) оголошено карантин.

Як повідомили у Держаній кримінально-виконавчій службі, за останньою інформацією у СІЗО захворіли 7 арештантів, відтак їх ізолювали від решти в окреме приміщення, пише УНІАН.

Кір – що це?
Інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин.

“Запроваджено карантин на 21 день. Ми створили комісію з інфекційного контролю, провели її засідання, створили ізолятор для хворих на повітряно-крапельні інфекції, встановили посилене медичне спостереження за контактними особами на 21 день з дня госпіталізації останнього хворого, проводимо активне виявлення хворих під час щоденного обходу камер”, – розповів співрозмовник ресурсу.

За його словами, зараз в ізоляторі посилено контроль за щоденним вологим прибиранням камер із застосуванням антиінфекційних засобів, а також максимально обмежено спілкування з тими, хто перебував у камерах з хворими.

Також він додав, що тяжких хворих немає.

“Профілактична робота триває. Контактних з хворими осіб, які перебувають на карантині, не вивозитимуть з ізолятора навіть для участі в судових засіданнях. Всіх інших арештантів це обмеження не стосується”, – підсумував представник Державної кримінально-виконавчої служби.

Нагадаємо, з початку 2019 року на кір в Україні захворіли понад 5 тисяч осіб, а за останній тиждень ця цифра становить 2767 людей зокрема 1680 дітей.

Кір, Україна, симптоми
Кір в Україні: усе, що варто знати

летальні випадки захворювання на кір в Україні:

17 січ 2019
Від ускладнень кору померла 36-річна львів’янка
16 січ 2019
У Вінниці назвали причину смерті 8-місячного немовляти, яке захворіло на кір
15 січ 2019
На Житомирщині від кору помер 49-річний чоловік
9 січ 2019
На Рівненщині від кору помер чоловік
3 січ 2019
У Житомирі маленький хлопчик помер від кору
19 груд 2018
На Дніпропетровщині померла людина від коклюшу
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.

 

Читайте також  Яку компенсації отримають країни, які постраждали від російської агресії

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...