“Добивав ногами по голові, всі мовчки дивилися”: Школяр по-звірячому розправився з однолітком(ВІДЕО)

“Добивав ногами по голові, всі мовчки дивилися”: Школяр по-звірячому розправився з однолітком.

У російському місті Ростов-на-Дону школярі жорстоко побили однолітка. Відео побиття з’явилося в мережі, його зняли очевидці. Про це пише видання Знай.ua.

Очевидці бачили інцидент з вікна власного будинку. На відео чути голос жінки, яка намагалася припинити бійку хлопців. Переглядаючи кадри, видно, що нападник завдав багато ударів хлопцю кулаками. Після цього став добивати його ударами ногою в голову. Хлопець буквально стрибав на голові у постраждалого.

Варто зазначити, що понад десять дітей спостерігали за інцидентом. Жоден з них не спробував припинити бійку. Одні стояли ближче і спостерігали, інші – трохи далі.

Інцидент закінчився тим, що жінка з вікна почала погрожувати, що викличе поліцію. Тоді один із хлопців, які спостерігали за бійкою, відтягнув нападника. Постраждалий певний час лежав нерухомо, діти навіть почали перевіряти, чи він живий. Врешті, хлопець піднявся на ноги.

Правоохоронці повідомили, що з’ясували особу нападника та поставили його на облік в інспекцію у справах неповнолітніх. А його батьків притягнули до адміністративної відповідальності.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.