Олена Кравець вперше за всі роки вийшла на червону доріжку з чоловіком (фото)

Зірка студії «Квартал 95» Олена Кравець блищала на червоній доріжці відкриття 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю зі своїм чоловіком Сергієм Кравцем. Це перший спільний вихід пари на червону доріжку.

«Спасибі стилістам за образ, сміливі рішення і за те, що ми з Сергієм порадували з екранів наших дітей і батьків!», – написала Олена в «Інстаграм».

«Я до сих пір під таким враженням! Від масштабу і рівня цієї події, від несподіваних і очікуваних приємних зустрічей, від урочистої Одеси, від програми фестивалю, від повного життя і безпосередній Ади Роговцевої, від влучного і короткого Жванецького і, звичайно, від фільму відкриття. Це шедевр! До сих пір думаю про нього і про актрису, яка зіграла головну роль. Ось як зачепило!», – поділилася враженнями Кравець.

Нагадаємо, з 13 по 21 липня в Одесі проходить 9-й Міжнародний Одеський кінофестиваль.

View this post on Instagram

Да, вчера был абсолютно необыкновенный день! Пятница, 13-е. Растущая луна и дождь в дорогу! Вернее, дорожку. Красную)) @viktoriya_tigipko , спасибо тебе за приглашение! Я до сих пор под таким впечатлением! От тебя и от шлейфа твоего платья!) От масштаба и уровня этого события, от неожиданных и ожидаемых приятных встреч, от торжественной Одессы, от программы фестиваля, от полной жизни и непосредственной Ады Роговцевой, от меткого и краткого Жванецкого, от активной поддержки #freesentsov и, конечно, от фильма открытия #womanatwar. Это шедевр! До сих пор думаю о нем и об актрисе, сыгравшей главную роль. Вот как зацепило! @yliko_stylist_official , спасибо за образ, смелые решения и за то, что мы с @sergii.kravets порадовали с экранов наших детей и родителей! @ninaradzievskaya, спасибо сама знаешь за что))))) Ну, а ужин в @bratia_grill вместе с моей смешной чудачкой @lirnik_shmirnik и @2lirnik стал финальным аккордом этого вечера ever! #омкф

A post shared by Elena Kravets (@lennykravets) on

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...