ЗНО зовсім скоро. Повторимо правила для тих, хто складатиме іспити

22 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання – з математики.

Основна сесія цього року триватиме з 22.05 по 13.06. Кожен учасник зовнішнього оцінювання має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1 – 12 балів. Першим обов’язковим предметом ДПА є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період XX – початок XXI століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку.

Правила в процедурі тестування:

• Тестування розпочнеться об 11 годині ранку

• До пунктів тестування учасників пускатимуть з 10.15 до 10.45. Щонайпізніше можна буде зайти о 10.50.

• Тих, хто запізниться, до складання ЗНО не допустять, тому краще завчасно вивчити маршрут доїзду до пункту тестування (він зазначений у запрошенні-перепустці)

• З собою слід мати: оригінал паспорта чи свідоцтва про народження; сертифікат учасника ЗНО, запрошення – перепустку(його слід роздрукувати з інформаційної сторінки учасника)

• В аудиторіях розміщуються по 15 осіб, кожен учасник – за окремим столом.

• Спілкування поміж собою під час тестування – заборонено!

• На столі з собою можна мати: документи, дві ручки з пастою чорного кольору (гелеві найкраще видно під час сканування), дозволяється мати маленьку пляшку з водою, повністю прозору, без наліпок

• Категорично забороняється абітурієнту мати при собі телефон (навіть якщо він вимкнений). Абітурієнт не повинен мати при собі засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробляння, збереження та відтворення інформації. Забороненими є навушники, флешки тощо. Цьогоріч учасників проситимуть зняти навіть годинники (адже тепер технології дозволяють зайти в інтернет навіть з них)

Читайте також  Як відбудеться ДПА у 2020-2021 навчальному році: МОН

• Якщо учасник користується дозволеними медичними засобами (глюкометр, слуховий апарат тощо), слід обов’язково повідомити про це інструктора в аудиторії

• Виходити з кабінета можна лише по одному, тобто треба дочекатись, коли повернеться перший учасник, тоді виходить інший. До туалету учасників супроводжуватимуть чергові вчителі (щоб уникнути хитрувань з боку учасників ЗНО)

• Перевірка учасників перед проходженням процедури ЗНО металодетекторами можлива і буде проводитись, якщо вранці, в день тестування, буде такий наказ від Українського центру оцінювання якості освіти.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.