Нестача вогнегасників, неробочі пожежні крани: що ще приховують Франківські виші

Перевірку пройшли ПНУ ім. В. Стефаника, ІФНМУ, ІФНТУНГ та університет права ім. Короля Данила. Про це інформують на сайті Івано-Франківської міської ради.

“Протягом останнього часу обстежено два заклади торгівлі (“Панорама – Плаза” та гіпермаркет “Епіцентр”), а також установи вищих навчальних закладів (Національний технічний університет нафти і газу, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького та Івано-Франківський національний медичний університет).

В перевірених закладах проводиться робота щодо організації та дотримання вимог пожежної безпеки. Разом з тим відмічається нестача вогнегасників, а ті, які є в наявності, в ряді випадків, з порушеним терміном експлуатації.

Тривогу викликає і той факт, що пожежні крани в окремих закладах, корпусах неробочі, а пожежні рукави за давністю їх експлуатації вимагають заміни. Також, необхідно поновити, а де і встановити вказівники з позначками напрямку руху до запасного виходу. Усі виявлені недоліки робочою групою доводяться до керівників для вжиття заходів з метою їх усунення. Робоча група продовжує свою роботу відповідно до затвердженого графіку”, – повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційно-оборонної роботи та діяльності правоохоронних органів, керівник робочої групи Ігор Влізло.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...