Конфлікт України з Угорщиною: в МЗС знайшли причину агресії Будапешта

Блокування Угорщиною засідань комісії Україна-НАТО і агресивна риторика на тему нового закону “Про освіту” має замовний характер, бо не відповідає інтересам самого Будапешта.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар.

“Ми не надто оптимістичні з приводу риторики щодо нас, але я б особисто вбачав у цьому не інтерес Угорщини, а певний замовний характер. Якби Угорщина була настільки неконструктивною та ображеною на Україну, то вона могла б вдатися до будь-яких ще й двосторонніх заходів: припинення торгівлі, відкликання свого посла з України, тобто до чогось, що стосується двостороннього виміру”, – зазначив Боднар.

Проте, за словами дипломата, обрана Угорщиною для тиску на Україну тема НАТО з точки зору її національних інтересів не має сенсу.

Адже чим ближче Україна до НАТО, тим безпечніша Угорщина, тим безпечніша угорська меншина, яка проживає в Україні, – зазначив він.

Нагадаємо, Угорщина вимагає від України відкласти реалізацію закону про освіту до 2023 року та вимагає внести зміни до нього. Так, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що якщо українська влада відкине зауваження Будапешту, то Угорщина буде блокувати важливі для Києва зустрічі на рівні Європейського Союзу та НАТО.

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...