Мені ніщо не завадить розірвати його на шматки: скандальна блогерка знайшла винного в бідах України

Відома публіцистка Ліза Богуцька жорстко розкритикувала нинішнього радника президента Порошенка Юрія Бірюкова.


Про це написала в Facebook відома публіцистка і громадська активістка Ліза Богуцька.

Вона зазначила, що серед всіх волонтерів, які дійсно на початку збройної агресії Росії проти України буквально на своїх плечах підняли ЗСУ, виявилося досить багато звичайних шарлатанів, які за рахунок піару отримали дуже вигідні посади.

“Одне чмо розповідає нам вже 4 роки, як “він взувши, озброївши, та нагодувавши Мариніним борщем армію”. Інше чмо намагається покарати солдатів і офіцерів “за зраду”, тому що вони розповідають правду про те, що перше чмо бреше, бреше, бреше, і навчить другого чмо брехати, брехати и брехати”, – зазначила Богуцька.

Крім того вона відзначила, що посадові особи ЗСУ так і не понесли жодного покарання за нелюдські умови тримання українських військових на скандального полігоні Широкий лан.

“Мені цікаво, а кого покарали, понизили в званні, вигнали з армії, посадили за те, що з їх допомогою в мережу потрапили фотки військової частини “Широкий лан”, де намети по коліно у воді? І в них, в холоді і вогкості наша “Одягни, озброєна, нагодована» армія … Ці фотки адже, на думку Бірюкова-Порошенко – натуральна Держзрада!”, – додала публіцистка.

Більше того вона відзначила, що саме з цього моменту почне слідкувати та простежувати кожен крок скандального волонтера, якого не раз звинувачували на надмірній відданості президенту Порошенка.

“Так ось. Бірюкова я буду рвати саме, як тварина. Рвати зубами, як кішка, як мати, яка відправила в армію і на війну своїх синів. Мені ніщо не завадить розірвати його на шматки за тих, хто лежить в українській землі, за тих, чиї долі спотворює таке звернення до воїнів ублюдка, що облизує п’яти гаранта. Бірюков. Готуйся, покидьок і мразь”, – додала Богуцька.

Читайте також  Парубій, Луценко та Турчинов склали компанію Порошенку у святкуванні Різдва на Прикарпатті, – ЗМІ

Варто відзначити, що раніше радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков заявив, що вважає людей, які висловлюють критику на адресу чинної влади, ворогами держави. Про це він написав у Facebook.

“Ми називаємо цих людей зрадофилами. Але чи не пора вже сказати очевидне? Вони – вороги”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, насправді в бідах України винна Росія, а не президент.

“У нашій країні залишається гігантська натовп ідіотів, які щиро кричать про зраду і звинувачують у всіх проблемах керівництво України, скромно обходячи увагою країну-сусідку”, – обурюється радник.

Порошенко ж, на думку Бірюкова, робить все, щоб українцям жилося легше.

“За ці 4 роки, у воюючій країні: стабілізувалася і почала зростати економіка, проводяться структурні реформи, відновлюється армія, ремонтуються дороги, будуються школи та дитячі садочки, сформована міжнародна коаліція союзників”, – пише він.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...