Співробітниця поліції побила людину через прохання перейти на “ви”

Співробітниця нової патрульної поліції Запоріжжя стала фігуранткою резонансного скандалу. Жінка побила чоловіка через прохання звертатися до нього на “ви”. Про цей інцидент на своїй сторінці в Facebook повідомив блогер Олександр Волков. Щоб підтвердити свої слова, він виклав відео інциденту.

 

“На відео можна побачити, як патрульна кричить на людину, яка сказала їй про те, що 25 років платить податки і попросила звертатися на “ви”. Варто відзначити, що згідно з чинним законодавством патрульна без будь-яких додаткових прохань повинна звертатися до громадян з повагою і на “ви”. Після цього прохання патрульна почала бити людину руками і ногами. Завдавши кілька ударів, вона розвернулася і пішла”, – написав Волков.

Він зазначив, що після застосування фізичної сили не було жодних подальших дій. На думку блогера, це говорить про те, що патрульна просто вирішила побити людину.

“Ситуація абсурдна, тому що патрульна під відеозапис фактично скоїла злочин, передбачений частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу. За всім цим дійством спостерігали двоє розумово неповноцінних патрульних, які ніяк не відреагували на протиправні дії своєї колеги”, – зазначив він.

Волков також повідомив, що патрульна нагрубила людині, яка проводила зйомку. У відповідь на слова “хлопці, реально щось у вас не те” вона заявила “я зараз і вам надаю”.

“Це прекрасний приклад свавілля і безкарності нових патрульних”, – резюмував Волков.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...