Літник на Тринітарській: Мер Франківська розповів, що буде з майданчиком серед вулиці

Нещодавно на вулиці Тринітарській в Івано-Франківську спорудили літній майданчик площею понад 80 м.кв. Роботи почали не зважаючи на те, що міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обіцяв тут тротуари та проїжджу частину в один рівень із забезпеченням доступності для маломобільних груп населення.

Спорудження літньої тераси викликало дискусію у соцмережі, розпочав її Олексій Мельничук

“Встановлюється габаритний літній майданчик Делікатесу площею 83 квадратних метри посеред нещодавньо реконструйованої пішохідної вулиці Тринітарської.

Отже, за кошт громади відбувається реконструкція вулиці. Приватний підприємець розташовує посередині цієї вулиці габаритний літній майданчик, який ускладнює пішохідний трафік і псує зовнішній вигляд реконструйованої вулиці.

29 березня 2018 року виконком погоджує розміщення даного літнього майданчику площею 83 (!!!) квадратних метра до 1 листопада 2018 року”, – зауважив Олексій Мельничук та поцікавився позицією членів виконкому та головного архітектора міста.

Свою позицію висловив і міський голова, зазначивши, що йому теж не подобається вигляд майданчика і він дослухатиметься до думки мешканців, але не “проплачених тролів”.

Так мер пояснив свою позицію:

1. Дозвіл справді дав виконком, бо минулого року теж був дозвіл і підстав не давати не було.
2. Вигляд мені теж не подобається, тому доручив Білику Б.І. з залученням Департаменту ЖКГ Смушака знайти компроміс і поправити майданчик до норм і провести слухання з цього питання
3. Доручив департаменту культури проводити недільні культурні мистецькі заходи, щоб простір ожив ( скрипалі, джаз, інше). Щось подібне до квадрату Курбаса і прошу підприємців долучитись до цього
4. На жаль, спостерігаю також як на вулиці паркуються авто і буси і треба далі обмежувати рух

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...