Він, його дружина яку він не кохає, і я, від якої він безтями

Я неодноразово потрапляла в цей трикутник. Розстановка сили бувала різною, розвиток сюжету теж. До мене йшли навіки оселитися, щоб жити довго і щасливо, до мене не йшли і я тікала сама. Але це завжди погано закінчувалося. Гаразд би просто закінчувалося. Це завжди і було погано, як би я себе не обманювала. А обманювала я себе по-різному. Ось про це ми з тобою і поговоримо.

Про міфи і легендах дорослої дівчинки, яка влізла гострим каблучком в чeрeво чужої сім’ї, але намагається зберегти обличчя найбезневинніше. Тому що випадок винятковий. Новітній в історії. Унікальний. Тут кохання, хлопці. Я ж не якась хижачка. Я чесна. Та й невинна я, він сам прийшов!

Міф # 1. Зв’язок з одруженим чоловіком – це аморально, але в нашому випадку – це кохання.

Нєа. Це все одно аморально. Крадіжка залишається крадіжкою, навіть якщо крадуть в ім’я чийогось блага. Може, термін і скинуть – але посадити все одно посадять. А якщо я краду на благо собі – ще й накинуть. Не обманюй себе, ти дієш аморально. Проти людських законів. І ніяке кохання тут не виправдання. Про кохання окрема історія. Я навіть говорити тут про це не буду. Але якщо тобі весь час боляче й іноді добре – це ще не ознака кохання.

Міф # 2. Якщо я дружину не бачу – значить її не існує.

Вона існує. У кожному його ранку, дні й ночі теж. Вона живе в його телефоні, і не завжди пише йому гидоти. Іноді, вона пише що скучила і просить цукерок. А він посміхається і пише щось таке, від чого у нас з тобою почервоніли б вуха. У них є свої вечірні ритуали, напівнатяки, жарти зрозумілі тільки їм. У них ціле життя, в якому немає і не було тебе. І вона для нього, хай йому грець, має цінність. Саме тому він бреше тобі на прощання своїми сумними очима і прожогом біжить туди. Додому. До дружини.

Читайте також  Що ніколи не зробить зрілий чоловік?

Повір, вона існує. Дуже існує. І вона робить це щодня. Я мала щастя дружити з дружиною мого чоловіка – Санта-Барбара моєї психіки робила дивні кульбіти. Мене неприємно вразило те, як вони схожі. Це дуже близькі люди, з величезним загальним рюкзаком за плечима. Правда, вона була чеснішою і добрішим його. І сильно кохала.

Міф # 3. Він її не кохає, йому з нею нема про що говорити.

Ось тут стоп. Давай по порядку. Саме їй він зробив пропозицію провести разом життя. Або просто погодився на це. Він вставав на коліно або вибирав особливе місце, він придумував слова або інертно слухав її. Але він зробив цей крок, ти не повіриш. Він зробив з неї те, на що поки що здається не наважився з тобою. Жити разом, кожен день. Бачити її в бігудях, їсти її фірмову яєчню, вибирати парфуми на восьме березня, їздити в дурні магазини за теплою курткою для себе і нової шапкою для неї. І так все життя, переконує?

Дружина – це не лайливе слово. Це міра рішучості чоловіки. І, мабуть, міра його реального почуття. І походу там був стратегічний запас цього почуття і цієї рішучості. Куди ж вони його діли? Це їх питання, дитинко. Тільки їх. Не наше з тобою.

Міф # 4. Він мене кохає.

Знову зупиняємося. Перечитуємо попередній пункт. І пробуємо знову повторити цю мантру. Якщо не покотило – обмацуємо вуха. Знімаємо з них налиплу локшину, і перестаємо кохати ними. Вуха – не для кохання, ні. Вони щоб слухати музику, спів птахів, подих твоєї дитини. А про кохання чоловіка вчимося судити по його справах. Отже, що він зробив з кохання до тебе? Тільки давай по-чесному. Він радіючи пред’явив тебе світу? Він відвіз тебе до своєї бісової мами на їх безмежно далеку дачну ділянку? Нц і ще купа прикладів.

Читайте також  Який жіночий манікюр найбільше подобається чоловікам

Міф # 5. Він «дозріє», прийде до мене, і у нас все буде інакше. У нас – буде щастя.

Знаємо, плавали, розповідаємо. «Дозрівають», приходив, і у нас була все та ж хepня, 4 роки, з ускладненнями. Тільки я опинилася вже на місці дружини в цьому геометричному рівнянні. Тому що тут справа не в ній, його набридливій дружині. А в ньому, який не вміє трудиться в стосунках, і звик бігати за швидким допінгом на сторону. Він просто не здатний нести відповідальність за свій вибір. Бути чесним і відданим. Бути в горі і в радості.

Йому потрібен хтось третій, четвертий, десятий щоб відвести «душу» і cтeгна. Можливо, колись він зміниться, цього не можна виключати. Але змінить його не “ваша любов», малюк. Твоя любов – не в змозі сформувати чужий моральний кiстяк. Це особиста праця кожного, наодинці з собою. Тому приготуйся до запаморочливого перельоту під куполом цирку – на місце його колишньої дружини.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...