Як позбутися післяноворічного похмілля? Кілька порад

У кожної людини знайомої з алкоголем не по чутках є гіркий досвід поганого самопочуття після серйозних гулянок. Напевне, багато хто вже знайшов для себе найоптимальніший метод боротьби з похміллям. Вітаєм!

Проте, смієм вас запевнити, що рано чи пізно цей метод може вас підвести, або просто потрібного інгредієнта не буде поруч. І тут вам напевне допоможуть знання отримані в цій статті.

Боротьбу з похміллям можна вести двома способами. Перший – попередження похмілля. Другий (значно важчий, оскільки – воно вже настало) – нейтралізація неприємних симптомів. Рецепти упорядковані без всякої системи і не слід перевіряти їх всіх одночасно, бо може стати ще гірше:).

Знищення похмілля, або коли похмільний синдром бушує:

Спосіб 1. Заокеанські медики рекомендують випити вранці чашку бджолиного меду. За їх словами, його корисні речовини допомагають виводити алкоголь з організму.

Спосіб 2. Як засіб боротьби з похміллям також відомий похід в сауну. На Заході цей варіант зняття похмілля називають «російським». Проте класичний західний метод повного знищення неприємних спогадів про те, скільки було випито вчора, такий: «Якщо ви в змозі дістатися до ванни, то по дорозі прийміть дві пігулки аспірину, запийте їх двома великими стаканами води. Потім – ванна. Можна випити дуже міцну чашку кави, з’їсти невеликий лимон і тонку скибочку підсмаженого хліба. Потім довго відмокайте в душі».

Спосіб 3. Ще один західний рецепт – пити з ранку коктейль «Кривава Мері»: змішати горілку з томатним соком і додати якомога більше гострих спецій, які залишилися на святковому столі. Проте будьте обережні, приказка “Клин клином вишибають” не найкращий варіант.

Традиційні методи боротьби з похміллям діють трохи повільніше західних, проте також ефективні і не вимагають походу в магазин з важкою головою:

Читайте також  У Чернівцях водій пересунув лежачого чоловіка на узбіччя і залишив його там (ВІДЕО)

Відіспатися. Відмінно працює, якщо ви не працюєте на наступний день.

Пийте багато рідини, бажано мінеральної води.

Найвідоміший метод «реанімації» називається в народі «поправитись», тобто випити трішки того, що пили напередодні. Не переборщіть!

Пляшка пивця. Див. застереження вище.

Снідати після алкогольного удару потрібно не щільно, краще всього яєчнею або вареним некрутим яйцем, гречаною кашею, овочами, молочними продуктами. Головне, щоб в страві не було оцету.

Гарячий бульйон або борщ. Якщо ви вже можете думати про їжу.

Кефір.

Є в життя і екстремальні випадки, коли ви після випитого відчуваєте, щоситуація виходить з-під контролю, а повернути вам цей контроль необхідно, треба удатися до наступних засобів протверезіння:

1) Стакан холодної води з 12 краплями настоянки м’яти. Розмішати і випити залпом.

2) Стакан холодної води з 2 краплями нашатирного спирту. При сильному сп’янінні 4 краплі спирту. Розчинити і випити відразу.

3) Якщо людина не в силах справитися самостійно, то потріть з силою його вуха долонями. Притік крові до голови через хвилину приведе його до тями.

4) Широку чарку ополосніть маслом, щоб воно осіло на стінках, покладіть один яєчний жовток, 2 чайні ложки томатного соусу, червоний і чорний перець, декілька крапель горілки (не переборщіть!) і трохи лимонного соку. Випити одним ковтком.

5) Чайна ложка коньяку, один жовток, 2 чайні ложки томату, 1 чайну ложку рослинного масла, щіпку солі з червоним і чорним перцем. Зверху на суміш покладіть неповну чайну ложку гострого хріну.

Але головне в похмільному стані – не хвилюватися. Можна включити тиху музику і, лежачи на дивані, почитати що-небудь надруковане великим шрифтом. Потім можна помаленьку пройтися. І лише наступного дня йти кататися на лижах. Після чого похмілля буде забуто до наступного найближчого свята.

Читайте також  Грошову допомогу виплатять частині першокласників: потрібно встигнути подати заяву до 30 вересня

Бережіть себе!

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.