ГОТУЙТЕСЬ! Космічні платіжки за комуналку прийдуть уже зовсім скоро, а все тому що…

Опалювальний сезон в 2017 році почнеться раніше, ніж очікувалося, повідомив віце-прем’єр Геннадій Зубко. Тож, українцям варто очікувати нових платіжок з космічними сумами на місяць раніше.

Причина раннього включення батарей в Україні – прийдешні заморозки. Раніше синоптики дали глобальний прогноз погоди на майбутню зиму. За їхніми розрахунками, Європу накриє рясним снігом, в низці країн температура знизиться до -30. Вчені стверджують, що зима 2017-2018 років буде найхолоднішою за останні 100 років.

Незважаючи на ранній старт опалення, чиновники Кабміну впевнені, що котельні, ТЕЦ в опалювальний сезон будуть готові до роботи.

Готуватися варто і українцям, які витрачають природний газ на опалення житла. З 1 жовтня ціна реалізації природного газу для споживачів підвищиться. У фінансовому плані «Нафтогазу України» вартість газу для населення підвищено на 18,84% або на 931 гривню за 1 тис. куб. м – до 5 тис. 873 грн за 1 тис. куб. м (без ПДВ).

В цілому за останні півроку ціни на комунальні послуги в найбільших регіонах України підвищилися таким чином:

Київ
З 1 липня 2017 року – в 1,5-2 рази зросли тарифи на утримання будинків та прибудинкової території. Новий тариф – 6,43 грн / кв м.

«Київводоканал» підвищив вартість холодної води і водовідведення. Новий тариф: холодна вода – 9,32 грн / кубометр, стоки – 5,22 грн / кубометр

Львів
«Львововводоканал» підвищив вартість холодної води. Новий тариф – 13,41 грн / кубометр.

Подорожчало вивезення сміття. Новий тариф – 1,4 грн / кв. м або 719 -803 грн за тонну сміття.

Дніпро
Подорожчала холодна вода, новий тариф 13,32 грн / кубометр.

Харків
Подорожчала холодна вода і відведення стоків. Новий тариф 9,32 гнрн / кубометр за воду, 5,22 грн / куб – за стоки.

Читайте також  Пенсіонерам старше 75 років будуть доплачувати 500 грн на місяць

Раніше держкомітет статистики оприлюднив дані про збільшення цін в Україні протягом 2017 року. Тарифи на житлово-комунальні послуги підвищилися в середньому на 8,4%. Найбільше від зростання тарифів постраждали жителі Івано-Франківської та Миколаївської областей (підвищення більш, ніж на 12%), також значне зростання відзначається в Одеській області – понад 11%.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...