Професія вчителя англійської мови є дуже затребуваною – кількість вакансій по ній на кадрових порталах складає кілька сотень. При цьому окремі роботодавці готові платити таким фахівцям близько 50000 грн.
Так, центр іноземних мов шукає викладача англійської мови на зарплату від 20 000 до 50 000 грн. Для роботи, серед іншого, потрібні:
рівень володіння англійською Advanced/Proficiency;
вміння планувати та проводити заняття;
закінчена вищу освіту (філолог, викладач, перекладач), “проте перевага надається високому рівню володіння мовою та вмінню викладати”.
Школа іноземних мов шукає викладача англійської мови на зарплату від 35 000 до 60 000 грн. Від кандидата очікують просунутого рівня англійської (C1-C2). Також, стверджується, наявність Міжнародного сертифікату з англійської мови буде плюсом.
Компанія-організатор курсів англійської мови готова платити від 15 000 до 52 000 грн викладачеві. Серед вимог:
рівень володіння англійською – не нижче за Advanced;
досвід викладання дорослим.
ІТ-компанія шукає вчителя англійської мови на зарплату від 27 800 до 44 500 грн. Викладати потрібно буде дітям віком від 4 до 13 років.
В Україні запустили новий застосунок для пошуку роботи
Водночас Держслужба зайнятості запустила додаток для пошуку роботи. Стверджується, що за його допомогою українці, які шукають роботу, зможуть стати до електронної черги, знайти потрібну вакансію чи отримати ваучер на навчання від служби. Застосунок вже доступний в:
“Мобільний застосунок орієнтований на потреби пошукачів роботи. Після авторизації з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП), Bank ID, Дія.Підпис або в гостьовому режимі користувач потрапляє на єдиний портал вакансій, де може переглядати доступні вакансії”, – розповіли в Мінекономіки.
При цьому наголошується: у застосунку передбачено можливість подати заявку на ваучер для спеціалізованого навчання або пройти онлайн-курс від Державної служби зайнятості. Крім того, мобільний додаток дозволяє:
спілкуватися з кар’єрними радниками;
запланувати зустріч із потенційним роботодавцем;
одержати необхідну довідку;
записатися в електронну чергу.
“Скористатися застосунком зможуть також українці за кордоном. Наступним етапом реалізації цієї ініціативи стане розробка відповідного функціоналу для роботодавців”, – зазначили в міністерстві.
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook