Франківського стоматолога-різника судитиме нова суддя

29 січня о 13 годині мало розпочатись чергове судове засідання у справі франківського стоматолога-різника.

DSC_0591_0

Нагадаємо, франківець Ігор Вуйців, якого судять за жорстоке подвійне вбивство із розчленуванням тіл убитих, звинувачується у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 115 ККУ.

Однак, як повідомили в суді у справі відбудеться заміна суддів. Замість судді Іннеси Болюк справу слухатиме суддя Олеся Зеленко, оскільки у Болюк закінчились повноваження. Крім того, суддя Іванна Ковалюк у відпустці, справу сьогодні не розглядали.

Відтак засідання у справі перенесли на 11 лютого о 14:00.

Нагадаємо, “Стоматолог-“різник”, як прозвали чоловіка у Франківську, був затриманий у листопаді минулого року і знаходиться в СІЗО. Досудове слідство встановило, що 7 вересня 2014 року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, підозрюваний позбавив життя свою першу жертву.

Розчленоване тіло злочинець сховав у дворі на вулиці Вовчинецькій. Наступне вбивство підозрюваний вчинив 4 жовтня 2014 року, теж у стані алкогольного сп’яніння.

З тілом жертви вчинив так само – розчленував і сховав у дворі. Злочин, у вчиненні якого підозрюється 29-річний іванофранківець, вчинений проти життя та здоров’я особи та відноситься до категорії особливо тяжких злочинів, відтак передбачає позбавлення волі від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

На одному із минулих судових засідань Вуйціву оголосили обвинувальний вирок. Свою вину він не визнає.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА: