Дружина Залужного викликала фурор: у мережу потрапили кадри, як вона підтримувала чоловіка (ФОТО)

Вона супроводжувала його на нагороджуванні


Інформація про звільнення Валерія Залужного з посади Головнокомандувача ЗСУ сколихнула українську спільноту. У соцмережах люди лишили тисячі коментарів, хтось був категорично проти такого рішення президента, а комусь така ініціатива прийшла до душі.

Попри дискусії українців про звільнення в інфопросторі обговорюють і момент нагородження Залужного. Володимир Зеленський надав звання «Герой України» Валерію Залужному.

Цей момент спантеличив багатьох, адже люди припускали, що між президентом і Головнокомандувачем стався конфлікт, але подвійні обійми це все спростували.

Це й факт порушення ділової поведінки на офіційному врученні здивував, адже головні посадовці країни обійнялися, як справжні друзі.

 

Разом з тим люди помітили ще одну цікаву деталь на заході. Підтримати Валерія Залужного прийшла його дружина – Олена. Вона викликала фурор своїм зовнішнім стилем, адже одягнула трендовий костюм.

Олена Залужна має прекрасне почуття стилю і виглядала дуже ніжно поруч із Валерієм Залужним. Вона одягла елегантні чорні штани, чорну блузку з білою облямівкою і білий жакет на одному ґудзику.

Кучеряве волосся Олена Залужна зібрала в пучок, а на обличчя нанесла легкий макіяж. Такий образ вона доповнила мінімалістичними прикрасами і годинником з чорним ремінцем.

Зауважимо, Олена і Валерій Залужні перебувають у шлюбі більше 20 років. Вони виховують двох доньок.

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.