Ворог змінює тактику: астрологи назвали найнебезпечніші міста України та переломну дату вересня

Українські астрологи спрогнозували розвиток війни в Україні. Вони назвали найнебезпечніші міста та важливі дати вересня, коли ситуація у протистоянні з Росією може різко змінитися.

Ворог змінює тактику: астрологи назвали найнебезпечніші міста України та переломну дату вересня – today.ua
Астролог Ангеліна Вакуліна заявила, що найближчим часом на нашу країну може чекати хвиля масованих ракетних атак. Окупанти також активно використовуватимуть шахеди. Езотерик назвала населені пункти, в яких спостерігатиметься найнапруженіша ситуація.

“Харків, Суми, Чернігів. Будьте уважні. Можуть бути “прильоти”. Ворог змінює тактику. Південь України – також підвищена небезпека. Видихати рано. Одеса, Крим, Запоріжжя, Миколаїв. Прильоти із жертвами. Західна Україна: Львів, Луцьк. Тернопіль, Хмельницький. Підвищена небезпека”, – наголосила Вакуліна.

За словами провидиці, у столиці та Київській області буде неспокійно. Вона закликала місцевих жителів не спати у тривогу і опускатися в укриття, бо очікується прильоти і ракет, і шахедів.

Ангеліна Вакуліна наголосила, що війна закінчиться. Вона назвала це циклом, який “буде завжди”.

Астролог передбачила зустріч із лідерами держав із аналогічною політикою, як у РФ. Це Північна Корея та Китай. На думку аналітика, зазначені країни хочуть створити альянс із рашистами:

“19 вересня – дуже важлива точка для України. Може йтися про мир. Багато хто хоче дати зброю, але втомилися воювати”.

Ворог змінює тактику: астрологи назвали найнебезпечніші міста України та переломну дату вересня

Астролог Яна Тимощук вважає, що конфлікти продовжуватимуться на якихось певних ділянках. Однак в якийсь момент усе зупиниться. Вітчизняна економіка поки що у нормальному стані, але очікуються серйозні обмеження.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.