Вдовам військових почнуть платити пенсію: у ПФУ розповіли всі подробиці, що потрібно знати

Українцям розповіли, хто отримуватиме пенсію щодо втрати годувальника
Нещодавно в мережі українцям розповіли про те, чи має право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника дружина військового, який загинув на фронті, якщо вона виховує малолітню дитину загиблої. Детальну інформацію про це було опубліковано на сайті ПФУ.

Отже, у цьому матеріалі йдеться про те, що пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, а також членів їхніх сімей врегульовано Законом України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб”.

Також зазначається, що за нормами цього Закону непрацездатні члени сім’ї військовослужбовця, який загинув під час проходження служби, мають право на пенсію у разі втрати годувальника.

Зокрема, таке право надається дружині годувальника, зайнятій доглядом за дитиною віком до 8 років.

Пенсія у разі втрати годувальника у такому разі призначається незалежно від віку та працездатності дружини та за умови, що дружина не працює (не проходить військову службу).

У той же час, у разі загибелі годувальника внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих при захисті Батьківщини або виконанні інших обов’язків військової служби (посадових обов’язків), дружина, яка здійснює догляд за годувальником до досягнення нею 8 років, має право на пенсію незалежно від того, чи працює вона (проходить військову службу).

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.