Як зміняться ціни на бензин та автогаз в Україні з 26 квітня

В Україні останнім часом дешевшають бензин та дизельне паливо, а ціни на автогаз поки що залишаються стабільно низькими. Стало відомо, скільки коштуватиме пальне з 26 квітня.

Як зміняться ціни на бензин та автогаз в Україні з 26 квітня – today.ua
За даними моніторингу “Консалтингової групи А-95”, зараз середні роздрібні ціни на пальне встановлені на наступному рівні:

бензин А-95 – 46,60 грн/л (-0,01 грн);
дизельне паливо – 46,01 грн/л за літр (-0,04 грн);
автогаз – 21,75 грн/л.
Як зміняться ціни на бензин та автогаз з 26 квітня
Аналітик консалтингової компанії “Нафторинок” Олександр Сіренко повідомив, що в останній тиждень квітня вартість автомобільного палива може ще більше знизитися. Середнє падіння ціни на нафтопродукти становитиме 1-2 грн/л.

За словами фахівця, головною причиною зміни цін на АЗС завжди був зовнішній ринок. На даний момент вартість нафти поступово падає після досягнення цінового піку. Зміни становлять 1-2 долари за барель.

6 квітня барель нафти в середньому коштував 85 доларів, а зараз уже 81 долар. Тому вартість нафтопродуктів на внутрішньому ринку також знижується.

Тонна дизеля продається за 730 доларів. У момент пікового подорожчання нафти, він коштував 811 доларів.

“Минулого тижня середня оптова ціна дизеля становила 37 грн/л, а на кордоні його можна було придбати за 34-35 грн, то зараз вартість цього нафтопродукту рухається до 30-32 грн/л”, – пояснив Сіренко.

Як заощадити бензин та автогаз
Витрати на паливо можна зменшити, якщо вчасно обслуговувати та правильно керувати автомобілем. Важливо різко не розганятися і не сповільнюватися, щоб не збільшувати витрати палива. При нагоді потрібно використовувати на дорогах круїз-контроль, а також не перевантажувати машину.

Читайте також  Мінімальна зарплата буде становити 7 200 гривень, – Шмигаль

Експерти порадили вчасно змінювати фільтри та масло в авто, планувати маршрут заздалегідь та уникати пробок. При поїздках на далекі відстані краще вимикати кондиціонер.

Світло потрібно використовувати лише за необхідності та заїжджати в повороти, не гальмуючи. Також слід стежити за тиском у шинах – правильний тиск зменшить витрати пального.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.