Дівчина заробляє 30 тисяч доларів на місяць, виконуючи дивні прохання чоловіків: що це за робота

Родичі дівчини не схвалюють її роботу.

У Великій Британії 21-річна Ельза після закінчення школи не захотіла вступати до університету. Вона зареєструвалася на одній із платформ та заробляє тепер майже 30 тисяч доларів на місяць.

Про це пише mirror.co.uk.

Спочатку Ельза працювала офіціанткою, проте згодом зареєструвалась на сайті OnlyFans. Тепер вона стверджує, що вже у 21 рік заробила достатньо, щоб купити другий будинок. Ельза розповіла, що вона заробляє майже 30 тисяч доларів на місяць, виконуючи дивні прохання чоловіків.

Дівчина отримує всілякі дивні запити на контент: її просили вдавати з себе собаку, гавкати і прикидатися, що підписник – мураха. Вона стверджує, що навіть отримувала повідомлення від футболістів прем’єр-ліги.

Ельза вирішила спробувати себе в OnlyFans після того, як влітку 2020 року не знала, що робити після закінчення школи.

“Я не була готова вступати до університету. А потім за два тижні я заробила 2,5 тисячі фунтів стерлінгів. Порівняно з моєю останньою зарплатою це було божевілля. Я була так шокована”, – каже дівчина.

Зараз Ельза відпочиває на Балі, має 1 500 підписників і проводить свій час, подорожуючи світом, проте зізнається, що її батьки не в захваті від її роботи.

“Я думаю, що якщо ви заходите на OnlyFans, ви повинні бути дуже впевненими в собі. Мене називали “повією” і казали “знайти справжню роботу”. Але я не планую зупинятися найближчим часом. Коли я вперше відкрила свою сторінку, я ніколи не думала, що хтось заплатить за мене. А тепер я тут”, – каже Ельза.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.