Хвороба Путіна: жителів РФ активно готують до зміни влади

“Режисер Олівер Стоун підтвердив те, що у Путіна рак”. Саме такий заголовок вже добу трапляється на очі, що виглядає досить дивним. Дивним ось чому.

Нагадаємо, що Олівер Стоун вже давно не режисер, а аморальна утриманка режимів. Він на російські гроші знімає документальні фільми про “громадянську війну” в Україні, про “великого” Путіна, про “миротворця” Медведчука, попутно розповсюджуючи наративи російської пропаганди. Наприклад, зараз активно заперечує різанину у Бучі.

І ось, ця людина, яка є вже давно маріонеткою кремлівського режиму, наважується відкрити рота про те, про що людям його положення заборонено навіть заїкатися?

Справа в тому, що я вже давно чую історію про те, що у Путіна рак. Ось тільки жодних фактичних підтверджень тому немає, а першоджерела вкрай сумнівні. Насамперед – це російські псевдоліберали, через яких і не таке зливають.

Історія з онкологією Путіна нагадує мені історію кінця 2014-2015 із саркомою хребта, яку йому теж малювали всі кому не ліньки. А деякі навіть прописували терміни швидкої та неминучої смерті.

Скільки йому діагнозів не ставили, а жоден не підтвердився. За винятком єдиного, про який я можу говорити зі 100% упевненістю – синдром Аспергера. Всі інші діагнози Путіна, як на мене, це “вкиди”.

Довідка:
Синдром Аспергера – загальне (первазивне; англ. pervasive “широкий, глибокий, поширений”) порушення психічного розвитку, що характеризується серйозними труднощами в соціальній взаємодії, а також обмеженим, стереотипним репертуаром інтересів і занять, що повторюються.

І той факт, що кишенькова шавочка Олівер Стоун заговорила про онкологію Путіна, вкотре підтверджує це твердження. Адже без вказівок від кураторів такі люди рота не відкривають.

Але ж питання, навіщо це так ретельно інтегрують у наш інформаційний простір? Таке враження, що той факт, що у Путіна рак або був рак, щось змінить…

Читайте також  Плани Путіна в Білорусі: три основні варіанти розвитку подій на північному фронті

Чи насправді це вкидання не для української аудиторії, а для російської? По російських ЗМІ таке не розкажуть, а ось український сегмент створює достатню масу джерел інформації, для проникнення у вороже медіа-середовище.

Навіщо? Потім, щоб одного дня повідомити про те, що “великий” лідер покинув цей тлінний світ, будучи зламаний підступною хворобою. Хоча насправді причиною смерті буде концентрація свинцю масою 5,4 гр.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.