“Вірус обрав цю групу жінок для масового зараження, потрапляють у лікарні у страшних кількостях”: лікар про штам “Омікрон”

“Вірус обрав цю групу жінок для масового зараження, потрапляють у лікарні у страшних кількостях”: лікар про штам “Омікрон”

Штам “Омікрон” вражає все більше людей, поширюючись із величезною швидкістю, медики підкреслюють, що вірус інфікує і тих, хто не хворів раніше, і тих, хто вже нездужав раніше. Симптоми, викликані недугою, досить підступні, а невчасне звернення до медичних працівників може обернутися фатальними наслідками. Лікарі також вказують на те, чого слід очікувати вже невдовзі на тлі такого стрімкого поширення вірусу, до чого саме готуватися українцям.

Лікар Тарас Жиравецький на своєму каналі в мережі YouTube розповів про те, як в Україні розпочинається пік домінування штаму “Омікрон”.

Лікар зазначив, що в Україні велика кількість нових випадків, 200-250 тисяч за добу, але офіційна фіксація спроможна виявляти лише 40 тисяч випадків на добу.

Зі штамом “Дельта” госпіталізацій було значно більше, тоді як зі штамом “Омікрон” госпіталізується не більше 2 відсотків від кількості заражених.

Медик підкреслив, що в Україні парадоксальна ситуація,- хворіють більше ті, які вже нездужали раніше, але госпіталізовують тих, хто інфікувався все ж вперше.

Також у лікарню потрапляє дуже багато вагітних, вірус активно вражає і дітей. Також до вірусу в заражених може нерідко додаватися бактеріологічна інфекція.

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.