“У цьому найстрашніша небезпека штаму “Омікрон”, організм може не витримати”: лікар про загрозу вірусу

Медики сильно занепокоєні стрімким поширенням штаму “Омікрон”. Цей варіант вірусу потрохи добирається до кордонів України. Лікарі готуються зіткнутися із новою, невідомою загрозою. Тим часом дослідники повідомляють, яких страшних несподіванок варто очікувати від цього штаму.

Як інформує “Obozrevatel”, відомий лікар і радник мера Львова з медичних питань Тарас Жиравецький повідомив, що новий штам коронавірусу Омікрон ще досліджується. У ньому знайшли безліч мутацій, які не трапляються в інших штамах інфекції.

Виходячи з отриманої фахівцями інформації, вони припустили, що цей штам здатний пробивати захист організму людини, створений двома дозами вакцини від коронавірусу.

“Тому йдеться про третю, бустерну, дозу, яка, ймовірно, зупинить кількість тяжких випадків захворювання”, – сказав Жиравецький.

Він також повідомив, що, за попередніми оцінками, штам Омікрон швидко поширюється, що створює загрозу практично для кожної країни у світі.

“Кожна країна зараз хвилюється про те, що медичну систему буде перевантажено, навіть незважаючи на те, що дуже багато людей вакциновані”, – додав фахівець.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.