“Оля для мене…”: Dzidzio розкрив правду про роман із Цибульською (ФОТО)

Популярний український співак Dzidzio нарешті розкрив усю правду про стосунки із співачкою Олею Цибульською.

Так, у інтерв’ю для YouTube-каналу “Балючі теми”, Михайло Хома (прим. ред. Dzidzio) розповів про подробиці своїх відносин зі своєю колегою.
Пара разом випустила дві пісні – “Чекаю. Цьом” (2017) та “Киця” (2020), у яких зіграла закоханих. Коментуючи нібито їхні романтичні стосунки, пара “закрутила інтригу” – Dzidzio та Цибульська у квітні 2020 року заявили, що “колись ще про це розкажуть”, а поки “нехай собі люди здогадуються”.

За словами співака, все це він зробив несвідомо.
“Може, Оля так у пісні… Я взагалі не цікавлюся, як це відбувається. Оля для мене професійна людина, яка дуже багато пройшла. Вона створювала сама себе – була радіоведучою, ведучою, вона стільки багато працює. Те, що там, може, підкрутила історію в піснях, але то ж неправда”, – заявив артист.

Нагадаємо, Оля Цибульська та Dzidzio – колеги та куми. У 2018 році вони стали хрещеними батьками хлопчика на ім’я Денис. Про це Цибульська повідомила на своїй сторінці в Instagram. Колишня дружина артиста, українська співачка Slavia в жовтні 2021 року заявила, що Цибульській було вигідно подавати стосунки з її чоловіком так, щоб усі думали, ніби між ними роман.Dzidzio та Slavia офіційно розлучилися 14 червня після восьми років шлюбу. Дітей у пари не було.

 

 

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.загрузка...