“Допоможіть, моїй мамі погано” – маленька дівчинка просила допомоги у Чоловіка в парку. ВІН, побачив жінку, обімлів, Адже я 7 років тому…

Всі думки сплутались. Володимир стояв в ступорі і огляді на свою дружину, натянувшейся простирадло на своє тіло. Розчервоніла Ірина дивилася на чоловіка своїм безсоромним поглядом і просила не чіпати її коханця – масажиста, з яким Володимир застукав свою дружину.

Звичайно, спочатку чоловіка охопив гнів, а потім він зрозумів, що не варто витрачати свої нерви через негідною жінки. Біль стискала його серце, відраза заполонило кожну клітинку його тіла. Мовчки, Володимир дивився на згорнутого в кутку коханця, який виявився зовсім молодим хлопцем.

Ну, він зрозуміло, чому подивилася на красиву Ірину з фігурою моделі, на яку Володимир витратив чимало грошей. Чоловікові не було діла наскільки округлі стегна і тонка талія у його дружини, а вона завжди прагнула до ідеалу. Володимир, любив свою дружину, тому не шкодував для неї грошей.

У цей момент від почуттів до дружини не залишилося і сліду, все хороше, що він до неї відчував, перетворилося в пекучу ненависть. Прощати зраду він не хотів, але як покарати чоловік за скоєне, теж не придумав.

Прощати зраду він не хотів, але як покарати чоловік за скоєне, теж не придумав.

– Я даю тобі одну годину, щоб ти зібрала свої речі і втекла якнайдалі, – злобно сказав Володимир. – І щоб я більше не бачив жодного з Вас.

Чоловік вийшов з кімнати і наказав охороні уважно простежити, щоб Ірина не посміла взяти з дому нічого зайвого. Вийшовши на вулицю і зіткнувшись з прибиральницею, Володимир велів їй викликати службу клінінгу і винести все з спальні на смітник, аж до шпалер на стінах.

Після цього чоловік сів у свій автомобіль, і поїхав світ за очі. Завжди, коли Володимир сідав за кермо, він брав свої емоції під контроль, що допомагало йому не робити необдумані вчинки. Ось і зараз, уважно спостерігаючи за дорогою, він заспокоювався і розслаблявся.

Володимир всю ніч їздив по місту, зупинившись лише раз, щоб заправитися. Тільки під ранок, втомившись від водіння, він зайшов в цілодобовий магазин, щоб купити води і вирішив прогулятися по скверу. Людей в такий ранній час там не було, що радувало чоловіка, тому що ніхто не буде його відволікати від думок.

Чоловік сів на лавку і закрив обличчя руками. Він ніяк не очікував, що жінка, яка бігала за ним і клялася в почуттях, зможе його зрадити. І адже таке трапилося в його житті не в перший раз, Ірина прекрасно розуміла, що Володимиру буде боляче, якщо він дізнається. Він ніяк не міг зрозуміти чого ж не вистачало Ірині.

Нарешті, йому стало зрозуміло, чому жінка не хотіла дітей – вона потребувала тільки в грошах Володимира, а не в сім’ї.

– Дядьку, будь ласка, допоможіть, – увірвався в його свідомість тонкий дитячий голосок, який змусив здригнутися.

– Дядьку, будь ласка, допоможіть, – увірвався в його свідомість тонкий дитячий голосок, який змусив здригнутися.

Піднявши нерозуміючий погляд на незрозуміло звідки взялася дівчинку, Володимир уважно подивився на неї. Чому такий маленький дитина перебувала в парку в цей час? Його думки плуталися, а дівчинка, тремтячими Володимир за руку, кого-то йому нагадувала. Хоча, можливо, що йому здалося, так як він всю ніч не спав.

– Допоможіть же, будь ласка, моїй мамі погано, – повторила дівчинка.

У цей момент Володимир ніби прокинувся. Різко підскочив на ноги, він на мить завмер, бо потемніло в очах, а потім запитав:

Читайте також  Сестра Андрія Данилка звинуватила артиста у викраденні її дитини

– Де? Куди йти? – вимовив він і тільки потім подумав, що це більше схоже на якусь підставу.

Йому здавалося, що дівчинка плаче щиро, але чому тільки не вчать дітей шахраї. Володимир ненадовго задумався, чи варто йому взагалі вплутуватися. Озирнувшись по сторонах, він спробував зачепитися поглядом за що-небудь підозріле, але нічого не помітив і поспішив слідом за дівчинкою, слізно молівшей його про допомогу.

Коли дівчинка звернула в ліс, на душі у чоловіка стало якось не по собі. Володимир все чекав, що з-за рогу вискочить хтось з ножем і змусить вивернути всі кишені. Втім, зараз, окрім телефону, йому нічого було віддавати.

Побачивши на вузькій притоптати доріжці лежить жінку, яка впала вниз обличчям, Володимир прискорив крок. Звичайно, навіть це могло бути планом по крадіжці цінностей, але з іншого боку, якщо так обходити всіх навколо, то коли комусь дійсно буде потрібна допомога, йому ніхто не допоможе. Володимир намагався не втрачати пильності і готуватися до будь-якого повороту подій.

Присівши навпочіпки поруч з жінкою, Володимир доторкнувся до неї – вона дихала, але, судячи з усього, була без свідомості. Чоловік забрав руку, так як жінка була гарячою – у неї була занадто висока температура тіла. Обережно перевернувши її на спину, Володимир обімлів. Він ще довго не міг повірити, що доля звела його з цією жінкою через 7 років, знову.

Присівши навпочіпки поруч з жінкою, Володимир доторкнувся до неї – вона дихала, але, судячи з усього, була без свідомості.

Березневі воду на обличчя жінки, Володимир спробував привести її до тями, але її стало трусити від холоду. Це була справжня лихоманка, а не звичайний непритомність. Знявши в себе піджак і укривши їм постраждалу, чоловік викликав швидку допомогу.

– У тебе є хто-небудь? Папа, бабуся, дідусь? Треба подзвонити їм, щоб вони приїхали за тобою, – запитав у дівчинки шокований Володимир.
– У мене більше нікого немає, тільки матуся. З нею все буде в порядку? – запитала дівчинка, чмихаючи носом.
– Звичайно, я сподіваюся, що вона видужає.

Лікарі швидкої допомоги, швидко оглянувши Тетяну, стали вантажити її на носилки. Вони навіть не запитали у Володимира, ким він є для жінки, а він навіть нічого не встиг сказати. Лише близько машини фельдшер кинула погляд на маленьку дівчинку.

– Дитина з Вами залишиться? – запитала вона квапливо.
– Так, зі мною, – кивнув Володимир і лише потім усвідомив, на що він підписався.

Маленька дівчинка плакала і просилася поїхати з мамою, але Володимир пообіцяв їй, що обов’язково відвезе її до мами, коли тій стане краще.

– Розумієш, ми з твоєю мамою раніше були знайомі.

– Розумієш, ми з твоєю мамою раніше були знайомі. Дивно, що саме я зустрівся на вашому шляху, але з іншого – це навіть на краще. Я подбаю про тебе.

Дівчинка недовірливо дивилася на Володимира, але він ніяк не міг довести їй, що він говорить правду. Але їй нічого не залишалося, як погодитися поїхати з Володимиром, не могла ж вона залишитися одна в парку.

Повернувшись додому, Володимир велів домробітниці привести Олю, так звали дівчинку, в порядок, і нагодувати її. Сам він впав на диван у вітальні, щоб трохи відпочити і заснув. Підскочивши через кілька годин через те, що хтось стояв поруч і часто шмигав носом, Володимир побачив перед собою Олю. Він відразу згадав все, що сталося, і вирішив зателефонувати до лікарні, щоб дізнатися про самопочуття Тетяни.

Читайте також  Не дай Бог нікому дожити до такого, а виною всьому – коханка мого чоловіка

Лікар повідомив, що у жінки виявили запалення легенів, температуру вийшло збити, тому її не відправили в реанімацію.

– Тетяна постійно питає, де і з ким залишилася її дочка, вона хвилюється.

Володимир сказав, що приїде відвідати жінку і сам їй все пояснить. Ще лікар вкрай не рекомендував приводити дитину, тому Володимиру довелося виправдовуватися перед дівчинкою, хоча розмовляти з дітьми він зовсім не вмів.

– Я залишу тобі запасний телефон, а прибиральниця тітка Зоя допоможе тобі відповісти на мій дзвінок. Я по відеозв’язку покажу тобі маму, і ти зрозумієш, що мені можна довіряти, – пообіцяв Володимир.

Дівчинка вередувала і не вірила. Після цього чоловік став замислюватися про те, що даремно залишив Олю собі, дарма вирішив зв’язатися з жінкою з минулого, яка одного разу заподіяла йому біль. Голова йшла обертом, але чоловік випив кави і все-таки зміг взяти себе в руки.

По дорозі в лікарню він готувався до серйозної розмови, але відразу ж втратив дар мови, як тільки увійшов у палату і зіткнувся з здивованим поглядом Тетяни.

– Здрастуй, – сказав чоловік, сідаючи біля ліжка Тетяни. – Я тут привіз дещо – фрукти, вода, повітряні кульки, – він неголосно засміявся. – лікарі сказали, що потрібно тренувати кульками легкі. Як ти взагалі довела себе до такого стану?
– А ти звідки тут? Де моя дочка? – запитала заплакана жінка.
– Оля в мене вдома, не переживай. Не міг же я залишити її в парку.
– Здрастуй, – сказав чоловік, сідаючи біля ліжка Тетяни

Спочатку їх розмова погано складався, але коли Володимир зателефонував Олі і дозволив їм з матір’ю поспілкуватися, Тетяна трохи потепліла. Вона розповіла, що нездужання і сильну насолоду вона почала відчувати близько тижня тому. Жінка думала, що це звичайне перевтома і намагалася триматися з останніх сил. Їй ніяк не можна було припинятися працювати, адже вона заробляла гроші, щоб прогодувати доньку і оплатити житло.

Доньку вона завжди відводила в дитячий сад раніше ніж треба, щоб не витрачати гроші на автобус, тому вони йшли пішки. Тетяна толком не пам’ятала, як знепритомніла і була сильно налякана, опинившись в лікарні і не побачивши поруч Олю.

– Так чому батько не платить аліменти? Хоч якась допомога була б, – запитав Володимир, сам не розуміючи навіщо.

Тетяна проігнорував це питання, і лише подякувала за допомогу. Вона попросила заїхати до них у квартиру, щоб забрати речі Олі і перекрити воду. Жінка обіцяла, що обов’язково відплатить за доброту, коли прийде в себе, а він не став з нею сперечатися.

Володимир вирішив, що трохи пізніше скаже Тетяні все, що він думає про поганий вчинок, який вона зробила в минулому, скаже, що вже пробачив її і не потребує подяки. Взявши речі, які попросила Тетяна і деякі іграшки Олі, чоловік повернувся додому. Віддавши всі домробітниці, він попросив ту доглянути за Олею, бо сам не знав як себе вести з дитиною.

За два тижні, які Оля прожила з ним, він мимоволі зблизився з нею. Вони часто вечеряли разом, відвідували Тетяну в лікарні, їздили по магазинах. Так маленька Оля стала невід’ємною частиною його життя. Тим часом Ірина навіть не нагадувала про себе і не намагалася вимолити прощення. Володимир згадав, що на її банківських картах було ще достатньо грошей, щоб не згадувати про чоловіка. Він розумів, що Ірина незабаром з’явиться і став готуватися до цієї зустрічі.

Читайте також  Хочете, щоб чоловік кохав вас вічно? Робіть ці речі для нього

За два тижні, які Оля прожила з ним, він мимоволі зблизився з нею.

Володимир навіть порадів, що послухав своїх батьків і підписав шлюбний контракт, згідно з яким у разі розлучення майно не буде ділитися. Чоловік не хотів, щоб те, що він заробив своєю працею, дісталося невірної жінки.

Тетяна потроху відновлювалася і лікарі стали готувати її до виписки. Володимир вирішив привести Тетяну в свій будинок, де вона могла б ще трохи відпочити, адже тут їй би не довелося готувати і займатися домашніми справами. Всупереч його побоюванням, Тетяна швидко погодилася, тому що поки ще не дуже добре себе почувала.

Біля воріт свого будинку Володимир зіткнувся з Іриною – колишня дружина, тому що Володимир уже встиг подати заяву на розлучення, стала підлещуватися до нього і просити вибачення. Вона говорила, що ні в чому не винна і сама не зрозуміла, як це сталося, і що сильно скучила за Володимиром. Однак, побачивши Тетяну, Ірина суть не втратила свідомість від шоку.

– Так ось воно що, ти до неї повернувся. Тому ти вирішив мене кинути?

В наступний момент з автомобіля виглянула Оля, і Ірина розлютилася ще сильніше.

– Звідки ти дізнався про дочку? Я адже все зробила, щоб ви ніколи не перетиналися.

Володимир миттєво зблід, почувши визнання Ірини.

– Швидко розповідай, що ти зробила, – зло процідив чоловік.
– Та ну тебе, – сказала Ірина та хотіла піти, але Володимир схопив її за руку і змусив подивитися йому в очі.
– Якщо ти не розкажеш я зруйную компанію твого батька і ти втратиш доходу. Ти будеш змушена працювати на двох роботах, тому що звикла до розкішного життя.
– Та ну тебе, – сказала Ірина та хотіла піти, але Володимир схопив її за руку і змусив подивитися йому в очі.

Ірина та Володимир були знайомі з дитинства. Вони росли разом як брат і сестра, так як їх сім’ї дружили. Після того, як Тетяна кинула Володимира, він вирішив послухатися порада батька і одружитися на Ірині.

Ірина хотіла вийти заміж за Володимира, тому що його родина була багатою і, коли чоловік вирішив зробити пропозицію своїй дівчині Тетяні, запропонувала потренуватися на ній. Вона зробила відеозапис, яку відправила Тетяні.

Тому Тетяна кинула Володимира і втекла, не давши йому порозумітися. Ірина знала, що дівчина була вагітна, тому вона попросила знайомого зробити підставні фотографії, щоб переконати Володимира, що Тетяна йому зраджувала.

Поступово Тетяна і Володимир змогли пробачити один одного, а Оля була дуже здивована, дізнавшись, що Володимир її батько. Через два роки у них народився син. Фірма батька Ірини розвалилася без фінансування Володимира, тому Ірина була змушена почати заробляти самостійно.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Мертва мама ночами приходила в будинок, стукала у вікно – і одного разу вони запитали, ЩО ЇЙ ПОТРІБНО

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...