“Ріст 180 см, а вага – 30 кг”: лікарі рятують хлопця, якого батько лікував “від нечистого”

Батьки і досі упевнені: все робили вірно.

В Одесі 16-річного хлопця з тяжкою анорексією рятують лікарі. Зі зростом 180 см, підліток важить 30 кілограмів. Медики кажуть: ще кілька днів, і хлопця не змогли б врятувати. На особливу дієту сина посадив батько – аби вилікувати його від “нечистого”.

Зневоднений і виснажений. “Швидка” привезла хлопця до лікарні у вкрай тяжкому стані. Зазвичай від анорексії в дитячій реанімації рятують дівчаток, які прагнуть схуднути. Вперше у їхній практиці, кажуть лікарі, дієта ледь не вбила хлопця. На суворий піст його посадив батько, аби вигнати демонів. Мати не заперечувала.

В хлопця – кілька серйозних вроджених хвороб, каже батько. Коли медики виявилися безсилими у лікуванні, підлітка повели до православного старця. Саме той, мовляв, і порадив дієту. На ній хлопець просидів 9 років.

Батьки і досі упевнені: все робили вірно. До медиків звернулися лише тоді, коли в сина не стало сил навіть попити води. Останні роки через хворобу до школи хлопець не ходив, був на домашньому навчанні – тож його різкого схуднення ніхто не бачив. Навіть сусіди у дворі з ним не перетиналися. Утім, про родину відгукуються добре.

В службі у справах дітей кажуть: додому хлопчика не повернуть. Батькам закидають злісне невиконання обов’язків. Їм загрожує 5 років позбавлення волі. Втім, в поліції кажуть – у таких випадках батьки найчастіше отримують умовний термін.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...