В Івано-Франківську відкривають нову приватну школу Astor School

В Івано-Франківську за три місяці збудують нову сучасну школу на 400 учнів.

Будівлю школи будує будівельна компанія МЖК Експрес-24. Вже збудований цоколь і частина першого поверху. Це один з найбільш швидких будівництв будівлі школи в Україні.

Тішить, що Івано-Франківськ стрімко розвивається, і в місто все частіше приходять приватні інвестиції. Особливо приємно, коли ці інвестиції спрямовані на якісну освіту дітей. Нові приватні школи несуть користь місту та учням, адже розвантажують переповнені державні заклади освіти. Не секрет, що у франківських школах мало де зустрінеш класи, в яких є менше 25 дітей. Це зменшує доступність учнів до особистого контакту з вчителем, а освітян виснажує та ще й зменшує їхню ефективність.

Навчання дітей у приватних закладах має низку переваг над традиційною освітою. Міжнародний досвід вже давно показав, що вона краще враховує індивідуальні особливості учнів та є якіснішою. У класах навчаються менше учнів, вони тісніше взаємодіять з освітянами. У приватних школах на вищому рівні комфорт у приміщеннях, безпека і навіть харчування. Ну і звісно, батьків не будуть турбувати щорічні “побори” на ремонти класів чи придбання необхідної техніки.

Творцями нового приватного навчального закладу в Івано-Франківську є компанія Inter Education, яка створює сучасні дитячі садки, початкові та середні школи, літні табори, міжнародні навчальні тури для учнів.

Місце розташування нової школи Astor School унікальне і одне з найкращих в місті – в парку, біля міського озера. Воно обрано не випадково – творці хотіли поєднати зручне розташування школи з наявністю природи та вкрай необхідного дітям чистого повітря, прогулянками на велосипеді навколо озера.

Тож діти зможуть навчатися в найзеленішій екологічній зоні Івано-Франківська, а на перервах чи позакласних заняттях прогулюватися поблизу озера чи у парку.

Читайте також  “Хлопці рвуться до влади чорним піаром”: на Надрічній з’явився банер “Моста не буде” (ФОТОФАКТ)

Відкриття школи – вже 1 вересня 2021 року!

Вже почав роботу Офіс навчального закладу, який розташований в центрі міста і приймає учнів.

Сайт: https://astor.school/

Адреса офісу: Івано-Франківську, вулиця Січових Стрільців 13, 4 поверх, 408 каб.

Контактні телефони: +38 068 850 47 47, +38 097 644 07 18

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...